Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iMovie indir

iMovie indir – iOS için Video Düzenleme Uygulaması

  • Ana Sayfa
  • iMovie indir – iOS için Video Düzenleme Uygulaması

iMovie İndir – IOS Video Düzenleme, Ücretsiz

iMovie indir iOS cihazlarda kullanan video düzenleme uygulamasıdır.

Apple tarafından geliştirilen ve sadece iOS cihazlarda kullanılan mobil video düzenleme uygulaması ile iPhone ve iPad’lerde videolarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
Basit ve sade arayüzü ile kullanıcıların kullanımını kolaylaştıran bu uygulama tüm videolar kronolojik sıramala ile listelenmektedir. Ayrıca Openshot indir sayesinde video düzenleme konusunda çok kaliteli işler çıkarabilirsiniz.

Oldukça geniş kapsamlı özellikler sunan iMovie ile fotoğraf, video ve müzikleri bir araya getirerek kendinize özel videolar oluşturabilirsiniz.

iMovie indir Özellikleri

  • Videoları kolay arama – bulma özelliği.
  • Hazırladığınız videoları anında paylaşma özelliği.
  • 14 farklı fragman şablonu ile en güzel videoları üretme özelliği,
  • Kullanıcılar için 8 farklı tema.
  • iTunes üzerinden ya da cihaz üzerinde ki müzikleri kullanma özelliği.

Son dönemlerde gerek Youtuber gerekse farklı mecraalarda videolarını yayınlayan kişiler için video editleme olayı çok fazla arttı. Çok sayıda kullanıcı videolarını nasıl ve hangi programla editleyebileceğini düşünüyor. Bakindir olarak sitemiz içerisinde birkaç tane video düzenleme programı sunduk. Ayrıca Openshot programının linkini de yukarıda bulabilirsiniz.

Bu konuda önemli olan, programın size sunduğu tüm özellikleri kullanabilmeyi öğrenmek. Bununla birlikte hayal gücünüzü kullanmanız gerekiyor. Böylelikle oraya harika işler çıkarmanız mümkün.

Son olarak, iMovie ile ilgili görüşleriniz varsa aşağıdaki yorum kısmından belirtmenizi istiyoruz. Sizin görüşleriniz hem Bakindir hem de diğer tüm ziyaretçilerimiz için oldukça önemlidir.

iMovie indir – iOS için Video Düzenleme Uygulaması BENZER İÇERİKLER
iMovie indir – iOS için Video Düzenleme Uygulaması YAPILAN YORUMLAR