Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iTools indir

iTools İndir – Iphone Veri Aktarma Programı

  • Ana Sayfa
  • iTools İndir – Iphone Veri Aktarma Programı

iTools İndir – Ücretsiz Sürüm

iTools indir ile birlikte iOS işletim sahibi bir cihaza sahip olan kullanıcılar görev yönetici elde edebilmektedir. iPhone, iPad, iPod Touch ürünleri için kolay bir dosya silme, dosya ekleme, dosya düzenleme aracı olarak bilinmektedir. Uygulama ile ilgili yapılan araştırmada ise aktif olarak 5 milyondan fazla kullanıcıya sahip olduğu görülmektedir. Uygulama içerisindeki kullanım da son derece basit olması ile birlikte birçok kişi beğenerek kullanmaktadır.

iTools indir

iTunes özellikleri barındırsa da genel yapısı itibari ile çok daha kolay ve rahat bir kullanıma sahiptir. iTools uygulamasının kullanılabilmesi için kullanıcıların bilmesi gereken ilk durum ise kişinin bilgisayarında iTunes yazılımının muhakkak bulunması gerektiğidir. Bilgisayarda iTunes yazılımı olmadığı takdirde uygulamayı kullanmak mümkün olmamaktadır. Kullanım kolaylığı açısından da genel hatları ile birlikte telefondaki her türlü uygulama, dosya, fotoğraf ve videolar iTools ile birlikte kolaylıkla düzenlenebilmektedir.

iTools indir Avantajları

iTools indir ile birlikte kullanıcılar bilgisayarlarında yer alan dosya, video, fotoğraf ve belgeleri kısa bir süre içerisine iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarına aktarabilmektedir. Aynı şekilde sistem kullanılarak gerekli dosyalar ihtiyaç duyulduğu takdire iTools kullanılarak mobil cihazdan bilgisayara aktarılabilmektedir.

  • iTools, telefonda yer alan uygulamaların bilgisayar üzerinden kolaylıkla güncellenmesini sağlamaktadır.
  • iTools ile birlikte kullanıcılar cihaz içerisindeki her türlü dosyaya anında erişebilmekle birlikte diledikleri gibi ekleme ve çıkarma işlemi de yapabilmektedir.
  • Sade ve kolay kullanımı ile birlikte cihaz içerisinde istenildiği gibi değişiklik yapılabilmesi sağlanıyor.
iTools İndir – Iphone Veri Aktarma Programı YAPILAN YORUMLAR