Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Mentalup zeka oyunları indir

Mentalup İndir – Eğitici Zeka Oyunları Oynayın

  • Ana Sayfa
  • Mentalup İndir – Eğitici Zeka Oyunları Oynayın

Çocuğunuzun zeka gelişimi için hemen Mentalup indir ve çeşitli hafıza oyunlarını oyna. Yıldız Teknik Üniversitesi ve pedagoji sertifikalı olan bir oyun, çocuklarınızın gelişimi göze alınarak titizlikle hazırlanıyor. Mentalup zeka oyununu indirmeden önce sayfamızı tamamen okumanız gerekiyor.

MentalUP İndirerek Çocuklarınızın Gelişimini Önemseyin

Mentalup indir, birbirinden keyifli zekâ oyunları ile çocuğunuzun potansiyelini geliştirmek üzere tasarlanmış bir uygulamadır. Öğretici ve okul başarısını arttıran özel oyunları sayesinde çocuklar oldukça keyifli saatler geçirebilmektedir. YTÜ Onaylı ve pedagoji sertifikalı olan bu uygulama çocuklar için oldukça titiz ve hassas bir çalışma yürütülerek hazırlanmaktadır. Çocuklara özel tıbbi destekli imkanları sağlamaktadır.

100 üzerinde oyun ve 600 üzerinde yeni seviye bulunmaktadır. Kullanıcıya özel günlük 20 dakika süren egzersiz planları sunmaktadır. Dikkat, hafıza, mantık, görsel ve sözel becerileri geliştiren egzersizleri çocuklar için keyifli bir şekilde sunmaktadır. Güçlü ve geliştirilebilir yönlerini gösteren bu uygulama sayesinde çocukların özgüvenleri oldukça yükselmektedir. Derslere yardımcı olmak ile birlikte öğretmenlerin tavsiye ettikleri bir uygulama olmaktadır. Değişen ve gelişen becerilerin günlük, haftalık ve aylık takibi sağlanabilmektedir.

Mentalup indir ve zeka, hafıza oyunlarını çocuğuna oynat

Mentalup indir ve zeka, hafıza oyunlarını çocuğuna oynat

İlginizi çekebilir: Çocuğunuzun eğitimi için Doping hafıza indir

Mentalup İndirenlerin Yorumları

Mentalup indir, kullanıcısı olan çocukların velilerinden oldukça iyi yorumlar almaktadır. Bilgisayarın sadece oyun oynamak üzerine olduğu algısını çocuklar üzerinde değiştiren bu uygulama sayesinde çocuklar artık bilgisayarı keyifli bir şekilde öğrenme kaynağı olarak görmektedir. Beyin egzersizleri sayesinde çocuklarının oldukça yüksek öğrenme becerileri kazandığını belirten yorumlar ile oldukça sık karşılaşılmaktadır.

Dikkat ve odaklanma yeteneğini geliştirdiği belirtilen bu uygulamanın aynı zamanda egzersizleri çocuklara oldukça eğlenceli bir biçimde sunduğu yorumlarda görülmektedir. Oyunlara ve egzersizlere çocukları ile birlikte eşlik eden anne babaların birlikte vakit geçirmesinin yanı sıra oldukça eğlenceli olduğunu belirttikleri bilinmektedir.

Son olarak, ilginizi çekebilir: Bebek veya çocuklar için Baby Shark Pinkfong indir

Mentalup İndir – Eğitici Zeka Oyunları Oynayın YAPILAN YORUMLAR