Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Ark Survival Evolved indir

Ark Survival Evolved İndir – PC Türkçe Ücretsiz

  • Ana Sayfa
  • Ark Survival Evolved İndir – PC Türkçe Ücretsiz

Ark Survival Evolved İndir

Ark Survival Evolved indir hem bilgisayar hem de Playstation 4 ile oynayabileceğiniz Ark Survival Evolved oyunu oldukça eğlenceli ve sevilen bir oyundur. Oyunun asıl amacı ise; hayatta kalmaktır. Oyuna ilk başladığınız zaman, oldukça zor koşullarda hayatta kalmaya çalışan bir erkek ve kadın olarak başlangıç yaparsınız. Bu ortamda ise; karşınıza dinozorlar ve birçok yabani hayvan karşınıza çıkacaktır. Sizin yapmanız gerekenler ise; bu hayvanları öldürerek ya da evcil bir hale getirerek bulunduğunuz yerin koşullarını düzeltmek ve hayatta kalabilmektedir. Oyunu tek başınıza değil birçok farklı kullanıcının eşliğinde oynayacaksınız.

Ark Survival Evolved indir

Ark Survival Evolved

Bu aşamalarda ise; kendinize ait mahsul yetiştirmeciliği yapabilir ve zor koşullarda kendinize kalabileceğiniz barınaklar oluşturabilirsiniz. Oyunun en eğlenceli taraflarından bir tanesi ise; dinozorlarınızı yetiştirdikten sonra istediğiniz komutları verebiliyor olmanızdır. Ancak bunu yapabilmeniz için; iyi bir yetiştiricilik yapmanız çok önemlidir. Oyun içerisinde karşınıza çıkacak olan bütün dinozorlar, birbirinden farklı yeteneklere sahiptir.

Ark Survival Evolved indir Hakkında Yorumlar

Ark Survival Evolved sitesi sayesinde, keyifli vakit geçirebilmeniz mümkün olacaktır. Bu nedenle Ark Survival Evolved hakkında yorumlar da olumlu yöndedir. Birçok kullanıcı hem bilgisayar üzerinden hem de Playstation üzerinden bu oyunu indirmeye devam etmektedir. Her yaş grubuna hitap eden bu oyunu kolaylıkla anlayabilir ve uyum sağlayabilirsiniz. Ancak inşaatlarınızı yaparken ve vahşi hayvanları yetiştirirken dikkatli olmanız hayatta kalmanız için önemlidir.

Ark Survival Evolved İndir – PC Türkçe Ücretsiz YAPILAN YORUMLAR