Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
bannerlord indir

Bannerlord İndir – Hemen PC Türkçe İndir

  • Ana Sayfa
  • Bannerlord İndir – Hemen PC Türkçe İndir

Bannerlord İndir

Bannerlord indir son dönemler içerisinde binlerce kişi tarafından aranmakta olan bir terim olarak göze çarpmaktadır. Aksiyon ve rol yapma oyunu olarak bilinen Barnerlord, kaliteli alt yapısı ve grafikleri ile birlikte birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. 2012 yılında duyurulmuş olan erken erişim sürümü 2020’nin Mart ayında net bir şekilde kişilere ulaştırılmıştır. Oyun içerisinde aktif olarak geliştirmeler devam etmektedir.

Bannerlord indir

Bannerlord indir

Oyun genel hatları ile incelendiğinde hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modlara sahiptir. İmparatorluğun geliştirilmesi adına yapılan çalışmaların ve izlenen yolların gözlendiği oyun içerisinde oyuncunun almış olduğu kararlar genel olarak oyunun gidişine ve sonucuna da etki etmektedir. Rol yapma oyunu olması ile birlikte açık dünya oyunu olarak da nitelendirilebilmektedir. Grafikleri ve savaş sahneleri ile birlikte birçok kişinin beğenisini kazanmış olan oyun içerisinde yer alan çoklu modda da diğer oyunculara karşı imparatorluk mücadelesi verilebilmektedir.

Bannerlord indir Sistem Gereksinimleri

Bannerlord indir olarak yapılan aramalarda kullanıcıların karşısına Mount & Blade oyununun ikinci serisi çıkmaktadır. Bannerlord isimli bu yapım ile oyuncular önceki serilere göre çok daha iyi ve kaliteli durumlar ile karşı karşıya kalmaktadır. Oldukça başarılı grafiklere sahip olmasının yanı sıra oyunun sahip olduğu hikâye de genel anlamda oyuncuları etkilemektedir.

Oyun genel anlamda birçok kişi tarafından oynanmakta olsa da sahip olduğu gereksinimler dolayısı ile de birçok kişinin oyundan mahrum kalmasını sağlamaktadır. Genel bağlamda incelendiğinde aşırı büyük nitelikler talep edilmese de kişilerin yüksek performansta ve kalitede oynayabilmesi adına belirtilen sistem özelliklerini taşıması gerekmektedir:

  • İşlemci: Intel Core i3 – 8100 / AMD Ryzen
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon 2 GB
  • Depolama: 60 GB Free Depolama Alanı
Bannerlord İndir – Hemen PC Türkçe İndir YAPILAN YORUMLAR