Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Call of duty black ops indir

Call Of Duty Black Ops İndir – Türkçe Savaş Oyunu

  • Ana Sayfa
  • Call Of Duty Black Ops İndir – Türkçe Savaş Oyunu

Call Of Duty Black Ops İndir

Call of duty black ops indir seçeneği sayesinde arkadaşlarınızla eğlenceli vakit aralıkları geçirmeniz oldukça mümkündür. Bunun yanı sıra kısa zaman aralıklarında yüklenmesine karşın yeni geliştirilmiş seçenekleri ile oyun severlerin fazlasıyla ilgisini çekmektedir.

Yapılan güncelleme ve destek çalışmalarının yanı sıra strateji ve savaş oyunları kategorisinde yer almaktadır. İlk olarak 2010 yılında çıkmasının ardından hala günümüzün en popüler oyunlarından bir tanesidir. Gerçekçi yapısı ve müziklerinin yanı sıra online şekilde oyun oynama işlemleri sağlar.

Call of duty black ops indir

Call of duty black ops

Serinin 7. Oyunu olmasına karşın hala geçmişin izlerinin taşıması ve her geçen gün kullanıcı sayısının artması olumlu sonuçlar doğurmaktadır. SOG askeri üyelerinden biri olmanın yanı sıra oldukça sıkı çatışmaların olduğu alanlar yer almaktadır. Sevdiğiniz arkadaşlarınızla vakit geçirirken aynı zamanda tanımadığınız yeni kişilerle tanışma olanağına sahip olabilirsiniz. Belirli görevler karşılığında şampiyon olmanızın yanı sıra oyuncular tarafından tam not alarak zirveye yerleşmiştir.

Call Of Duty 3 indir içeriğimizi okuyarak oyunun diğer sürümünü indirip oynayabilirsiniz.

Call Of Duty Black Ops İndir Seçenekleri

Call of duty black ops kapsamında oldukça sıkı bir oyun oynama zeki elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra gelen görevler kapsamında dilediğiniz zamanda savaşmanızla beraber online şekilde oynanmaktadır. Bilgisayara kurulumu oldukça kısa zaman aralıklarında olmasına karşın gerçekçi ekran yapısına sahiptir. Aynı zamanda ABD ve Rusya arasında yer alan soğuk savaş senaryosuna odaklanılmıştır. Oldukça kaliteli bir yapısının yanı sıra donanımları sayesinde oyun esnasında akıcı bir eğlence sunmaktadır.

Call Of Duty Black Ops İndir – Türkçe Savaş Oyunu YAPILAN YORUMLAR