Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Call Of Duty World At War indir

Call Of Duty World At War İndir – Savaş Oyunu

  • Ana Sayfa
  • Call Of Duty World At War İndir – Savaş Oyunu

Call Of Duty World At War İndir

Call Of Duty World At War indir çok kolay bir şekilde kurulabilmektedir. Bunun nedeni ise oyunun sistem gereksinimlerinin çok düşük olması olmaktadır. Dünya genelinde en sevilen ve en çok oynanan Call Of Duty serileri arasında yer alan oyunun binlerce oyuncusu bulunmaktadır. Bunun nedeni ise Call Of Duty serilerinin çok sevilmesi ve Oyun içerisindeki hikâye örgüsünün akıcı olması olmaktadır.

Call Of Duty World At War oyunun içerisinde yer alan grafik kalitesi ve oyunun içerisinde yer alan hikâye örgüsü oyunun akıcılığını sağlayarak en sevilen savaş oyunlarından bir tanesi olmasını sağlamış olmaktadır.

Call Of Duty World At War İndirme Özellikleri Nelerdir?

Call Of Duty World At War oyunun sistem gereksinimleri çok düşük olduğu için bir çok bilgisayar aracılığı ile oynanabilmektedir. Oyunun en çok sevilme nedenlerinden bir tanesi de sistem gereksinimlerinin düşük olmasıdır. Oyuncular kolay bir şekilde indirerek oynayabilmektedirler. Call Of Duty World At War oyunun sistem gereksinimleri şu şekilde yer almaktadır.

Call Of Duty World At War indir

Call Of Duty World At War

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

  • Gerekli İşlemci: Pentium 4 @ 3 GHz/AMD 64 3200+
  • Gerekli Bellek: 512 MB (Vista için 1 GB)
  • Gerekli Ekran Kartı: 256 MB (nVidia GeForce 6600/ATI Radeon X1600)
  • Gerekli DirectX: Sürüm 9.0c
  • Gerekli Depolama Alanı: 8 GB Boş alan

Bu gereksinimleri karşılayabilen her türlü bilgisayarda Call Of Duty World At War oyunu her hangi bir problem yaşanmadan oynanabilmektedir.

Call Of Duty World At War İndir – Savaş Oyunu YAPILAN YORUMLAR