Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Counter Strike 2.5 source indir türkçe full

Counter Strike 2.5 İndir Source Türkçe

  • Ana Sayfa
  • Counter Strike 2.5 İndir Source Türkçe

2004 yılında Valve tarafından hazırlanan Counter Strike 2.5 indir yazımız sayesinde merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. 5 ve daha fazla oyunculu takımlar halinde karşı tarafı etkisiz hale getirmek üzerine kurulu bir oyundur. Türkçe dil desteği sayesinde source sürümü oldukça keyiflidir. CS 2.5 sürümünü indirmek ve oyunun inceliklerini öğrenmek için yazımızı sonuna kadar okumanızı öneririz.

Counter Strike 2.5 İndir

Counter Strike 2.5 indir başlığı oyun severler tarafından sıklıkla araştırılmaya devam etmektedir. Counter Strike oyuna uzun zamandır birçok kişi tarafından kullanılan ünlü savaş oyunlarından bir tanesidir. Bu oyunu indirmek istiyorsanız bilgisayar kullanmanın sizin için daha mantıklı olacaktır. Oyun ağır bir tür olduğu için bazı zamanlarda telefonunuzu kasabilir ve oyunu oynayamamanıza da neden olabilir.

Oyun içeriğinde ise; düşman olan askerleri öldürmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda siz ölürseniz oyunda yenilmiş sayılırsınız bu nedenle stratejinizi iyi ayarlamanız gerekecektir. Counter Strike oyuna son zamanlarda oldukça rövanşa çıkmış ve birçok kişi tarafından indirilmeye başlanmıştır. Özellikle de evde kendine değişik bir aktivite yaratmak isteyen kişiler bu oyunu indirerek keyifli vakit geçirmeye çalışırlar.

counter strike 2.5 indir ve oyna

counter strike 2.5 indir ve oyna

İlginizi çekebilir: Counter Strike 1.3 indir

Counter Strike Avantajları Ve Dezavantajları

Counter Strike 2.5, başta da oyun indirmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla atılmaya devam etmektedir. Oyunun birçok avantajı olsa da bazı zamanlarda dezavantajı da olabiliyor. Örneğin oyunun bilgisayar üzerinden daha rahat oynanıyor fakat telefondan oynanamıyor olması telefon kullanıcıları için oldukça sıkıntılı bir durumdur.

Oyunun avantajlarının fazlalığı ise; birbirleriyle sohbet edebilen ve arkadaşlık kurabilen kişilerin memnuniyetinden kaynaklanmaktadır. Sizde arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirerek oyun oynamak istiyorsanız; bu oyunu indirebilir ve stratejinizi geliştirerek savaş oyunları içeriğini daha iyi kavrayabilirsiniz. Oyunun avantajlarından bir diğeri de parasız bir şekilde oynanıyor olmasıdır. Ancak bazı zamanlarda bir şey satın almanız gerektiğinde para ödemeniz gerekebilir.

İlginizi çekebilir: Counter Strike 1.8 indir

Counter Strike 2.5 Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Ekran Kartı : 128 MB
İşlemci : 2 Ghz
RAM : 2 GB
HDD : 5 GB

İlginizi çekebilir: Counter Strike 1.6 indir

Counter Strike 2.5 İndir Source Türkçe YAPILAN YORUMLAR