Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
erzurum oyunu indir

Erzurum Oyunu indir – Erzurum Hayatta Kalma Oyunu

 • Ana Sayfa
 • Erzurum Oyunu indir – Erzurum Hayatta Kalma Oyunu

Tamamen Türk oyun geliştiricileri tarafından hazırlanan Erzurum hayatta kalma oyunu indir tüm Dünya’da büyük yankı uyandırdı. Erzurum PC oyunu oyuncuların soğuk hava şartlarında hayatta kalma mücadelesini ele alıyor! Erzurum PC oyunu artık steam’de! Hemen Erzurum oyunu indir ve oynamaya başla.

Erzurum Oyunu

Bilindiği üzere Türkiye’nin en soğuk şehirlerinden biri Erzurum ilidir. Oyun içinde “Taylan” isimli karakteri oynuyorsunuz. Kışın tam ortasında yürüyerek Erzurum bölgesinde seyahat eden Taylan, bir göktaşı düşmesinden ötürü yaralanmıştır. Oyun içerisinde ise Taylan’ı büyük sıkıntılar beklemektedir. Dondurucu soğuk, vahşi doğa, açlık ve susuzluluk ile mücadele etmek zorunda kalan Taylan hayatta kalma savaşı veriyor adeta! Taylan, vahşi doğada hayvanlardan korunmak için kendisine silah yapmalı ve herhangi bir yaralanma durumunda ise kendisine müdahale edebilecek her şeyi yapmalı! İşte tabiatın kanunu burada atıyor.

Erzurum Oyunu indir – Türkçe Ücretsiz

Oyun içinde hikaye, meydan okuma ve serbest mod gibi üç farklı mod bulunmaktadır. Kahramanın başına gelebilecek olayları görmek için Hikaye modunda oynayabilirsiniz. Kahramanın hazin sonunu görmek istemiyorsanız da “sonsoz mod” seçeneği ile oynayabilirsiniz. Seviye ilerledikçe daha deneyimli oyuncular için geliştirilmiş leveller bulunuyor. Soğuk hava, fırtına ve zamanlı görevler ile “meydan okuma” modunu deneyebilirsiniz.

Ayrıca, Erzurum oyununu indirip oynayanların deneyimlerini çok merak ediyoruz. Oyun ile ilgili memnun kaldığınız veya kalmadığınız konuları aşağıdaki yorum kısmından belirtebilirsiniz. Sizin yorumlarınız sayesinde diğer kullanıcılarımız da oyun hakkında bilgi sahibi olacaklar.

Erzurum Oyunu indir – Erzurum Hayatta Kalma Oyunu YAPILAN YORUMLAR

 • nasıl indiricem?
  3 sene önce

  nasıl indiricem?

 • umut
  3 sene önce

  çok teşekkür ederim indirdim

 • ömer
  3 sene önce

  Oyun çok güzel

 • alicibi
  4 sene önce

  Çok teşekkür ederimm