Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Gta Vice City indir ve oyna

Gta Vice City indir Ve Oyna – Türkçe Ücretsiz

 • Ana Sayfa
 • Gta Vice City indir Ve Oyna – Türkçe Ücretsiz

Gta Vice City İndir Ve Oyna

Gta Vice City indir ve oyna en eski bilgisayar oyunlarından bir tanesi olan Vice City oyunu bir açık dünya oyunu olmaktadır oyun içerisinde dilediğiniz gibi hareket edebilir, istediğiniz birçok şeyi oyun çerçevesinde yapabilirsiniz. En sevilen bilgisayar oyunlarından bir tanesi olan oyunun içerisinde birçok özellik yer almaktadır.

Oyun Rock Star Games tarafından 2006 yılında piyasaya sürülmüş olmaktadır. Oyun içerisinde 3 mod yer almaktadır bu modlar hikaye modu, görev modu ve serbest dünya modu şeklinde yer almaktadır. İndirmesi ve oynaması çok kolay olan oyunun binlerce oyuncusu bulunmaktadır. Oyun içerisinde yer alan hikâye örgüsü ve karakter çeşitliliği oyuncuların en çok ilgisini çeken özellikleri arasında yer almaktadır. Oyunun toplamda kapladığı alan 3,5 GB olmaktadır. Oyun içerisinde kodlar kullanılarak çeşitli özellikler aktifleştirilebilmektedir. Aynı zamanda GTA5 indir ve oyna içeriğimizi incelemenizi öneriyoruz.

Gta Vice City indir ve oyna

Gta Vice City indir

Gta Vice City indir ve oyna Avantajları ve Dezavantajları

Oyun dünya genelinde beğenilse de oyunun avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Bu avantaj ve dezavantajlar şu şekilde yer almaktadır.

 • Oyun açık dünya oyunu olduğu için oyun içerisinde istenilen birçok gerçekleştirilebilmektedir.
 • Oyunun bilgisayarda kapladığı alan çok küçük olduğu için kolay bir şekilde indirilebilir ve oynanabilir.
 • Sistem gereksinimleri çok düşük olduğu için birçok bilgisayar oyunu çalıştırabilmektedir.
 • Oyunun çıkış yılı çok eski olduğu için grafikleri çok fazla iyi olmamaktadır.
 • Oyun içerisinde bazı hatalar gözlemlenebilmektedir.

Eğer oyun ile ilgili görüşleriniz varsa, aşağıdaki yorum kısmından belirtebilirsiniz. Sizin yorumlarınız sitemizi ziyaret eden diğer tüm kullanıcılarımıza ve oyun severlere ışık tutacaktır. Ayrıca, sayfamızda Gta Vice City oyunu ile ilgili hile paylaşımı yapılmamaktadır, iletişime geçip talep edenlere yanıt verilmeyeceğini bildiririz. Bu arada, GTA Kurtlar Vadisi indir sayfamızı incelediniz mi? 🙂

Dipnot: Gta Vice City oyununu bilgisayarıma ilk yüklediğimde hemen hemen 15 yaşındaydım. Lise dönemlerinde ve dersleri ile pek ilgilenmek istemeyen, çoğunlukta üşengeçlik yüzünden bazen oyun, bazen yazılım & web tasarım üzerine kişisel çalışmalar yapardım. Boş zamanlarımda bu oyunu oynamaktan çok büyük zevk alırdım. Bu yüzden bendeki yeri çok büyük 🙂 Ayrıca, oyun ile ilgili görüşleriniz veya anılarınız varsa aşağıdaki yorum bölümünden belirtebilirsiniz

Şimdi sizi Vice City videosu ile baş başa bırakıyoruz…

Gta Vice City indir Ve Oyna – Türkçe Ücretsiz YAPILAN YORUMLAR

 • Abdulsamedcinbek
  3 sene önce

  Gta harika bir oyundur çok severim hele ki vice city mükemmel