Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
LFS indir

LFS indir – Türkçe Araba Yarışı Oyunu Oyna

  • Ana Sayfa
  • LFS indir – Türkçe Araba Yarışı Oyunu Oyna

LFS İndir – Araba Yarışı Oyunu

LFS indir uzun yıllardır birçok bilgisayar kullanıcısı tarafından araştırılan ve taratılan terimlerden birisi olarak karşılaşılmaktadır. Bilgisayar yarış oyunları içerisinde en eski yapımlardan birisi olmasının yanı sıra hâlâ daha aktif olarak tercih edilmektedir. Yıllardır birçok kişiye hizmet vermiş olan Live For Speed piyasaya sürülmüş olduğu yıl olan 2003’e göre oldukça kaliteli grafiklere ve başarılı sürümlere mevcuttur.

Live For Speed tek oyunculu ve çok oyunculu modlara sahip olan bir araba yarışı oyunudur. Diğer araba yarışı oyunlarına göre ise farklı etkinliklere sahiptir. Oyun içinde yer alan kullanışlı ara yüzler ile birlikte oyuncuları memnun etmeyi başarmıştır. Genel olarak araba modelleri ve markaları ile birlikte dikkat çekici bulunmaktadır. Oyun içerisinde yer alan geliştirilmiş yapay zekâ ile birlikte de bilgisayar tarafından yönlendirilmekte olan araçların ve sürücülerin kendilerini geliştirdiğini görmek mümkündür. Oyunun başlarında oldukça yavaş bir şekilde hareket eden diğer arabalar tur geçtikçe sürelerini daha da üst noktalara taşımaktadır. Arkadan gelmekte olan başka araçlar direkt olarak araçlara çarpmak yerine geçebilmek adına en uygun anı kollamaktadır.

LFS indir

LFS

Oyunda yer alan menüler içerisinden de kişiler araçları hakkında dilediği değişiklikleri meydana getirebilmektedir. Yapılan değişiklikler ve geliştirmeler ile birlikte kişiler yarışlarda daha da çok avantaj elde edebilmektedir. Eski bir sürüm olsa da yarış arabaları konusunda birçok kişiye örnek teşkil etmektedir.

LFS indir istem Gereksinimleri

LFS indir eski dönemlerden bu yana aktif bir şekilde aratılmaya devam etmektedir. Özellikle retro oyunlara karşı ilgisi olan kişiler genel olarak tercihte bulunmaktadır. Birçok kişinin çocukluğuna damga vurmuş olan araba yarışı oyunlarından bir tanesi olarak dikkat çekmektedir. Eski bir sürüm olması ile birlikte de herhangi bir şekilde üstün özellikler talep etmemektedir. Günümüzde her birey bilgisayarına oldukça kısa bir süre içerisinde indirebilmektedir. LFS sistem gereksinimleri ise şu şekilde belirtilmektedir:

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista
  • İşlemci: Intel Pentium
  • Ekran Kartı: GeForce 7600 GT
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Boş Depolama Alanı: 500 MB Free Alan

LFS araba yarışı oyunu ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmından belirtebilirsiniz.

LFS indir – Türkçe Araba Yarışı Oyunu Oyna YAPILAN YORUMLAR