Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
metin 2 indir

Metin 2 İndir, Kayıt Ol ve Oynamaya Başla

  • Ana Sayfa
  • Metin 2 İndir, Kayıt Ol ve Oynamaya Başla

Şimdi bilgisayarına Metin 2 indir ve karanlık güce, çevrimiçi oyunculara karşı mücadele et. Gameforge 4D Gmbh tarafından sunulan bu oyunda dövüş sanatlarının inceliklerini öğrenecek, Shinsoo Chunjo adlı krallıklar arasında savaş oyununun doruklarını yaşayacaksınız. Bu bir rol yapma oyunudur; çünkü yırtıcı hayvanlar vahşi canavarlara, ölüler kana dönüştü. Artık rol yapma sırası sizde! Metin2 indirmeden önce yazımızı okumalısınız.

Metin 2 indir ve Krallıklar Arasında Savaşa Başla

Metin 2 indir, uzun yıllardır popüler olan ve orta çağda geçen bir strateji oyunudur. Metin 2 oyununu indirmek için ilk olarak yukarıdaki bulunan indir butonuna tıklamamız gerekmektedir. Ama indirmeden önce mutlaka yazımızın tamamını okumalısınız, çünkü sizin için çok önemli bilgiler verdik. İndirme işlemi gerçekleştikten sonra indirilen dosyayı açarak kurulumunu hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Metin 2 çok uzun yıllar boyu efsane olan bir oyundur. Oyun içerisinde geliştirdiğiniz karakter ile çeşitli karakterler ve hayvanlar ile savaşarak puan toplarsınız. Topladığınız puanlar ve altınları alışverişlerde ve silahlarınızı geliştirmede kullanabilirsiniz. Belirli seviyeleri aştıkça oyunda uzmanlaşırsınız. Ayrıca birlikte takım kurabilir ve takım olarak başka takımlara karşı savaşabileceğiniz gibi birlikte seviye de atlayabilirsiniz.

metin 2 indir ve hemen savaşmaya başla

Metin2 krallıklara ve karanlık güçlere karşı savaşma oyunudur.

Metin 2 Nasıl Oynanır? Karanlık Güçlere Karşı Savaşmak!

Metin 2 indir işlemini gerçekleştirdikten sonra bilgisayarınıza inen dosyayı hızlı bir şekilde kurabilirsiniz. Kurulum işlemlerini gerçekleştirmenizin ardından oyun içerisinde kendinize bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Bu hesabınızı oluştururken kendinize bir isim belirlemeniz gerekir. İsim, cinsiyet gibi özelliklerinizi seçtikten sonra oyun içerisinde bulunan karakterlerden birisini seçmeniz gerekmektedir.

Bu karakterlere baktığımızda Ninja, Şaman, Savaşçı ve Sura karakterlerini görmekteyiz. Her karakter belirli özellikler içermektedir. Karakterinizi belirlemenizin ardından oyun içerisinde çantanız boş bir şekilde başlarsınız. İlk olarak elinizde bulunan silahınız ile haritada bulunan hayvanları keserek puan toplamaya başlayabilirsiniz. Her kestiğiniz hayvan size ekstradan puan ve para kazandırır. Puanlar seviyenizi arttırmanıza yararken paralar ile de çeşitli kıyafet ve silah alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Counter Strike 2.5 indir ve savaş oyununa başla.

Metin2 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Metin2 sistem gereksinimlerinin en önemlisi ekran kartıdır. Ekran kartı hafızası yetersiz olursa, bu durum FPS kaybına yol açabilir. Daha sağlıklı oyun deneyimi yaşamak için ekran kartınızın kalitesinden emin olmalısınız.

Minimum Sistem Gereksinimi
OS – Win 7, Win 8 (Windows XP itibaren çalışır; destek verilemez.)
CPU – Pentium 4 1.8GHz
Hafıza – 1GB
Sabit disk – 3 GB
Ekran Kartı – 64MB RAM’den fazla Ekran Kartıyla
Ses kartı – DirectX 9.0 Desteği
Fare – Windows uyumlu mouse

 

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
OS – Win 7, Win 8
CPU – Pentium 4 3GHz
Hafıza – 2 GB
Sabit disk – 4GB
Ekran Kartı – 512 MB RAM’dan daha yüksek grafik kartı
Ses kartı – DirectX 9.0 Desteği
Fare – Windows uyumlu mouse

 

Metin 2 İndir, Kayıt Ol ve Oynamaya Başla YAPILAN YORUMLAR