Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Mount Blade 2 Bannerlord İndir

Mount Blade 2 Bannerlord İndir

  • Ana Sayfa
  • Mount Blade 2 Bannerlord İndir

Mount Blade 2 Bannerlord İndir

Mount Blade’in önceki sürümü olan Warband’ten 210 sene öncesini ele alan bir oyundur. Uzun yıllar boyunca oyuncuların merakla beklediği Bannerlord sürümü ise piyasaya sürüldü. Mount Blade serisi genel olarak ana hikaye ile değil de oyuncunun kendi hikayesini kendisinin oluşturmasıyla meydana gelmektedir. Oyun içerisinde yapılacak olan tercihlerin oyunun gidişatına ve oyunun finaline direkt etki ettiği bu oyun serisinde Bannerlord oldukça kaliteli bir yapım olarak dikkate çekmektedir. Yazımızda da Mount Blade 2 Bannerlord indir ile ilgili detayları aktaracağız.

Oldukça kaliteli grafikleri ile beğenileri toplayan Bannerlord oyun içerisinde birçok yenilik ile gelmiştir. Oldukça gelişmiş bir karakter yaratma ekranına sahip olan oyunda karakteri dilediğinizi gibi şekillendirip dilediğiniz gibi yönlendirebiliyorsunuz.

Karakter oluşturma ekranı oyuncunun geçmişini bile kendimizin seçebildiği bir ekran olmasıyla birlikte bu yapmış olduğumuz seçimler bile oyundaki gidişatı şekillendirmektedir. Geçmişimizle ilgii yapmış olduğumuz seçimler karakterimizin sahip olduğu ve olacağı birçok yeteneğe de direkt olarak etki ediyor. Oyunu oynamak için aşırı yüksek sistem donanımlarına da ihtiyaç yoktur. Birçok oyuncunun rahatlıkla indirip oynayabileceği Bannerlord, grafikleri ve hikayeleri ile de oyuncuların çıkmasına sevindiği bir oyun olmuştur.

Oyuna giriş yaptıktan sonra ise temel kullanım öğrenme bölümü bizi karşılamaktadır. Yeteneklerinizi nasıl kullanacağınıza kadar birçok genel kullanım yöntemlerini de bulabileceğiniz bu yerde öğrendikleriniz oyun içerisinde sizlere fazlasıyla kolaylık sağlayacaktır.

Mount Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri

Kalitesi ve ana hikayesi ile beğenilen Bannerlord karakterin seçimlerini kendimizin yapmış olmasıyla da beklentileri giderek yükseltmektedir. Durum böyle olunca oyunun istediği sistem gereksinimleri de fazla diye düşünülse de oldukça uygun özellikler istemektedir.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
  • İşlemci: Intel i3, AMD Ryzen 3 1200
  • Bellek: 6 GB Ram
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7850 2 GB
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Yüksek grafikleri ile daha da ilgi çekici hale gelen oyunu en yüksek performansta oynamak daha iyi bir oyun deneyimi sunacağından herhangi bir güç tasarruf modunda olmadığından emin olmalısınız. Bu durum bilgisayarınızın şarjını daha hızlı bitirecek veya CPU kullanımını daha da arttıracak olsa da Bannerlord oyunu bunları göze almaya değer bir niteliğe sahip.

Mount Blade 2 Bannerlord İndir

 

Nasıl İndirilir?

İndirme açısından herhangi bir zorluğun olmadığı ve oldukça basit kurulum imkânı ile de oyuncuları mutlu etmektedir. Bak indir sitesinde de bulabileceğiniz oyunda oyunun isminin hemen yanında yer alan ‘indir’ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Tıkladıktan sonra oyunun inmeye başladığını bildirim panelinden takip edebilirsiniz.

Mount Blade 2 Bannerlord Türkçe Yama

Bir önceki sürümde yer almayan ve orijinal diller arasına koyulmayan Türkçe dilinin bu oyunda olup olmayacağı ise oyuncular tarafından merakla beklenen bir diğer konuydu. Oyun yüklendikten sonra oyuncuları mutlu eden bir gelişme olarak dilin mevcut olduğu görülmektedir. Birçok oyunda Türkçe yama indirmek durumunda kalan oyuncular bu oyunda bu dertten kurtulmuş durumdadır. Oyun içerisindeki menü olarak veya oyun içerisindeki aksiyonlar bölümünde Türkçe seçeneği ile daha güzel bir oyun deneyimi yaşamanıza olanak sağlanmıştır.

 

Mount Blade 2 Bannerlord İndir YAPILAN YORUMLAR