Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Need For Speed Most Wanted indir

Need For Speed Most Wanted İndir – Ücretsiz

  • Ana Sayfa
  • Need For Speed Most Wanted İndir – Ücretsiz

Need For Speed Most Wanted İndir – Türkçe

Need For Speed Most Wanted indir genel olarak milyonlarca kişi tarafından aratılmış ve bilgisayarlarda yer almış olan bir oyun olarak göze çarpmaktadır. Herkesin çocukluğunda oynamış olduğu veya adını duymuş olduğu oyun ile birlikte bir nesil araba yarışı tutkunu olarak büyümüştür. Need For Speed serisinin 9.oyunu olan Most Wanted piyasaya 2005 yılında sürülmüştür. EA tarafından yapımcılığı üstlenilmiş olan oyun milyonlarca kişiye ulaşmayı başarmıştır.

Oyun içerisinde hem spor arabalara hem de günlük hayatta karşılaşılabilecek olan arabalara yer verilmiştir. NFS serileri içerisinde genel olarak yarışlar gece vakti geçse de Most Wanted sürümünde yarışmalar gündüz saatleri içerisinde yapılmaktadır. Oyuna damga vurmuş olan seçenekler arasında ise polis kovalamacaları, modifiyeler ve senaryo olarak dikkat çekmektedir. Oyun içerisinde yer alan menüler içerisinden oyuncular dilediklerini anında seçerek kısa bir süre içerisinde araçlarını yarışa hazır hâle getirebilmektedir.

Need For Speed Most Wanted

Need For Speed Most Wanted

Oyunda yer alan birçok özelliğin yanı sıra kullanıcıların en çok etkilendiği durumlar içerisinde müzikler de yer almaktadır. Yarış yapıldığı esnada, menü ekranında, modifiye ekranında çeşitli hareketli müzikler verilerek kişilerin daha keyifli zaman geçirmesi hedeflenmektedir. Araba yarışı kültürünü temsil eden müziklerin olması da oyun içinde dikkat çekici durumlardan birisi olarak bilinmektedir. Hikâyeli ve senaryolu bir oyun olması ile birlikte de sadece yarış oyunu olmasının dışına çıkmaktadır. Birçok ekstrem durum ile oyun içerisinde karşılaşmak mümkündür.

Need For Speed: Most Wanted Sistem Gereksinimleri

Need For Speed Most Wanted indir son yıllarda eskisi kadar aranmıyor olsa da bir döneme damga vurduğu bilinmektedir. Senaryosuyla, müzikleriyle, araçlarıyla ve yarışlarıyla dikkatleri üzerine çekmiş olan oyun kaliteli grafikleri ile dikkat çekmektedir. Oyun içerisinde yer alan hikâye de birçok açıdan oyuncuyu etkilemektedir. Oyunun hikâyesinin devamı ise serinin devam oyunu olan Carbon içerisinde yer almaktadır. Need For Speed: Most Wanted oyunu sistem gereksinimleri ise şu şekilde belirlenmiştir:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Quad – Core CPU
  • Hafıza: 4 GB RAM
  • Sabit Disk: 20 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1024 MB RAM Radeon 6950
  • Ses Kartı: DirectX Uyumlu
Need For Speed Most Wanted İndir – Ücretsiz YAPILAN YORUMLAR