Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
pes 2021 lite 1

PES 2021 Lite indir

PES oyun severlere müjde! Ücretiz futbol oyunu arayan insanlar için üretilmiş olan PES 2021 Lite oyunu tüm ihtiyaçları karşılayabilecek.

PES 2021 Lite PC versiyonu birçok insan tarafından en çok sevilen futbol oyunları arasındadır. Steam üzerinden ücretsiz olarak indirilen eFootball PES 2021 Lite oyununu sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.

Oyun içerisinde bu öne çıkan oyuncular ile sözleşmeler imzalayabilir ve oyuncuları yakından tanıyabilirsiniz. Kadronuza en güçlü oyuncuları ekleyerek rekabetinizi arttırın. PES 2021 Lite oyunu içerisinde dünya futbol maçlarından ve kötü nam sebebiyle etkilenen rekabetlerden esinlenen etkinliklere katıalrak rekabet içinde olduğunuz takımdan oyunları tek tek izleyebiliyorsunuz. Matchday modu ile birlikte gelen PES 2021 Lite oyununda bilgisayara karşı becerilerinizi geliştirebilir “Antreman” ve “Yerel Maç” modları ile kendinizi deneyebilirsiniz.
eFootball PES 2021 oyununda oyuncular için düzenleme modu da eklenmiştir. Oyunculara özel amblemler ve takım ismi özelleştirme, oyuncuya özel şeritler gibi ayrıcalıklar sunulmaktadır.

PES 2021 Lite indir YAPILAN YORUMLAR