Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Rules of Survival indir

Rules of Survival İndir – PC Türkçe Ücretsiz indir

  • Ana Sayfa
  • Rules of Survival İndir – PC Türkçe Ücretsiz indir

Rules of Survival İndir

Rules of Survival indir seçenekleri sayesinde kişiler oyunu kısa bir süre içerisinde edinebilmektedir. İndirme seçenekleri genel olarak çeşitli olması ile birlikte birçok internet sitesi içerisinde aktif bir şekilde bulunmaktadır. Rar dosyası olarak indirilebileceği gibi direkt crack dosyası ile de indirmek mümkündür. Son dönemlerde oldukça fazla indirme işlemi gerçekleştirilmesi ile birlikte oyunun popülerlik seviyesi de giderek artış göstermektedir.

Hayatta kalma oyunu olarak dikkat çekmesi ile birlikte diğer oyunlardan esinlenilerek hazırlanmıştır. Playerunknown’s Battleground ( PUBG ) oyunundan esinlenilmesi ile birlikte de oldukça büyük ilgi görmüştür. Oyunu indirmek isteyen ve kısa süre içerisinde oynamaya başlamak isteyen kişiler ise indirme seçeneklerinden dilediklerini tercih edebilmektedir.

Rules of Survival indir

Rules of Survival

Oyunun amacı genel olarak hayatta kalan son kişi olarak Survival olabilmektedir. 120 oyuncuya kadar yer alınabilecek olan oyunda oyuncular ıssız bir adada yaşam mücadelesi vermektedir. Silahlı ve araçlı bir şekilde mücadele eden oyuncuların tek amacı ise hayatta kalmaktır. Takım olarak veya tekli olarak mücadele edilebilen oyunun grafikleri de diğer oyunları aratmayacak kadar kalitelidir.

Rules of indir Survival Sistem Gereksinimleri

Rules of Survival seçenekleri içerisinden istediğini seçebilecek olan kullanıcılar genel olarak oyunun istediği sistem gereksinimlerini merak etmektedir. Sistemsel olarak diğer hayatta kalma oyunları gibi yüksek kaliteli bilgisayarlar istemektedir. Oyunun sistem gereksinimleri ise şu şekilde belirlenmiştir:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core I3-4160
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4600
  • DirectX Sürümü: 9.0c
Rules of Survival İndir – PC Türkçe Ücretsiz indir YAPILAN YORUMLAR