Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
yakuza like a dragon i

Yakuz: Like A Dragon indir

Yakuza: Like a Dragon oyunu artık Steam’de ücretsiz! Yakuza: Like a Dragon oyununu indir, beyzbol sopasını alarak Japonya’nın yeraltı dünyasında bulunan kötü adamların kafasını kırmaya başlayın!

Windows PC ve konsollarda oynanabilen rpg dövüş oyunu SEGA tarafından geliştirilmiştir. Bu oyun serinin sekizinci oyunu olma özelliğini taşımaktadır. Oyun içerisinde karakter güvendiği adam tarafından ölüme terk ediliyor, daha sonra karakteriniz yakuzanın yerine geçerek yeraltı dünyasında hesap sormaya başlıyor. Aksiyon dolu RPB oyuu Yakuza: Like a Dragon oyunu ile aksiyonunuza aksiyon katın.

Oyunun hikayesi şöyle başlıyor: Tokyo’da yaşayan düşük rütbeli bir yakuza ailesinin düşük rütbesine sahip olan üyesi Ichiban Kasuga, hiç alakası olmayan bir suçtan dolayı 18 yıl hapis cezasına çarptırılıyor. Tam inancını kaybederken hapisten çıkan Ichiban, dışarıda en yakın dostu tarafından ailesinin öldürüldüğünü öğrenir. Ichiban artık intikam için yaşayan bir yakuza olmuştur. İhaneti geç de olsa öğrenerek yeraltında insanlar ile savaşa başlayacaktır.

Yakuz: Like A Dragon indir YAPILAN YORUMLAR