Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Zona indir

Zona İndir – Android Zona Oyunu Ücretsiz İndir

  • Ana Sayfa
  • Zona İndir – Android Zona Oyunu Ücretsiz İndir

Zona İndir

Torrent yazılımı kollarından bir tanesi zonadır. Televizyon programlarını, filmleri, dizileri izlemenin yanı sıra oyun oynanmak içinde kullanılan bir programdır. Bunların dışında müzik dinlemek içinde kullanılmaktadır. Canlı yayın olarak spor mücadelelerini de izlemek mümkündür. Bu uygulama ülkelere göre oyun, müzik ve film şeklinde kategorilere ayrılmıştır. Bu uygulamayı indirmek isteyenler Zona indir olarak arama yaptıklarında siteden kolay bir şekilde indirme işlemi gerçekleşmektedir. Bu program ücretsiz bir şekilde indirilmektedir. Bilgisayarlarda da sorunsuz çalışmaktadır.

Zona İndir Android

Bu uygulamayı android telefonlardan tarafından da indirile bilmektedir. Play Store uygulamasından zona aplikasyonu tıklanarak indirme ve kurulum işlemleri başlamaktadır. Bu gerçekleşen işlem dâhilinde uygulama da yapmak istenilen film, dizi, müzik, oyun gibi uygulamalar rahatlıkla hayata geçirile bilmektedir. Zona indir android kişilerin kullanmakta memnun oldukları bir uygulamadır. Uygulamalar tarafından olumsuz yorumlar alınmamaktadır.

Zona İndirme Hızı Arttırma

  • İlk önce indirme hızı kontrol edilmelidir. Bunu yapmak içinde internet sayfasına internet hızı yazılmalıdır. Bu yapılan aramada hız testi butonuna basılmalıdır. Bu olayla beraber indirme hızı gün yüzüne çıkmış olmaktadır. Eğer indirme hızı internetin tarifesinden kaynaklanıyorsa modeme bağlı olan diğer cihazlar kapatılmalıdır.
  • Yayın servisleri mümkün olduğunca kapanması gerekmektedir. Bu durumda sekmeler de kapanmalıdır.
  • Bilgisayar modeme Ethernet kablosu ile bağlanmalıdır. Eğer bağlantı gerçekleştirildikten sonra hız artıyor ise modemin kablosuz ağında sorun var demektir. Modem kapatılarak tekrar başlatıldığında ön bellek sıfırlanır ve modemin hızı artmaktadır.
  • İndirme yapıldığı süre boyunca başka bir yükleme işlemi yapılmaması gerekmektedir.
  • Torrent kullanılıyorsa şifre zorunlu tutulması gerekmektedir. Bu yapılan uygulama gizli indirme yapıldığı için kullanılan internetin hızında bir yavaşlama olmamaktadır. Bunu yapmak için; bu uygulamada seçenekler, ayarlar, bitTorret, giden, zorunlu, uygula işlemleri sırasıyla yapıldıktan sonra tamam butonuna basılıp onaylanmaktadır.
  • Modem değişikliği de yapılabilmektedir. Modem uzun bir süredir kullanılıyorsa değiştirilmesi gerekmektedir. Yeni modemde internet paketinin içerdiği indirme hızın destekleyecek modemler seçilmelidir.
  • Zona indirme hızı arttırma seçeneklerinde internetin bağlı olduğu hızın arttırılması gerekmektedir. Çeşitli internet bağlantısında oyun konsolları ya da bilgisayar oyunu türündeki uygulamalar ağır bir indirme olanağı olduğu için indirmekte başarısız olabilmektedir.
  • Eğer yine düzelmiyorsa internet servisi aranması gerekmektedir.
Zona İndir – Android Zona Oyunu Ücretsiz İndir YAPILAN YORUMLAR