Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Good Pizza Great Pizza MOD APK7

İyi Pizza Güzel Pizza İndir Hilesiz

  • Ana Sayfa
  • İyi Pizza Güzel Pizza İndir Hilesiz

Değerli Bakindir takipçileri, bildiğiniz üzere sitemizde mod veya hile sürüm bulunmaz. Bakindir ailesi olarak oyunların ve uygulamaların orijinal ve son sürüm olmalarına özen gösteririz. Sizler için İyi ve güzel pizza apk nedir, iyi pizza oyunu özellikleri ve İyi Pizza Güzel Pizza İndir oyunun hilesiz sürümünü araştırdık.

iyi pizza

iyi pizza

İyi Pizza Güzel Pizza Apk

Bu oyunda bir pizza dükkanı sahibisiniz. Müşterilerinizin bazıları sabırsız, kararsız gibi bir çok farklı karakterlere sahip. Siz de onlara pizza satacaksınız. Bu karakterlere sahip 80’in üzerinde müşteriniz var. Pizza dükkanı sahibi olarak işletmenizi de geliştirmeniz, yenilemeniz ve rekabet gücünüzü artırmanız gerekmektedir.

iyi pizza güzel pizza

iyi pizza güzel pizza

Bu oyun bir işletmeci gibi düşünmeyi sağladığı kadar, pizza yapımının aşamalarını da oyuncuya öğretmektedir. Oyuncu yaptığı pizzadaki uyuma dikkat ederken aynı zamanda iyi de bir fırın ustası olması gerektiğinin farkındadır.

iyi pizza güzel pizza

iyi pizza güzel pizza apk

İyi Pizza İndir

Oyun bir çok aşamadan oluşmaktadır. Her seviyeyi geçebilmek için verilen görevleri yerine getirmelisiniz. İyi pizza güzel pizza oyunu ücretsiz olup, oyun içinde satın almalar olabilecektir.

İyi oyunlar dilerim.

 

İyi Pizza Güzel Pizza İndir Hilesiz YAPILAN YORUMLAR