Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ABBYY PDF Transformer

ABBYY PDF Transformer indir 4.2.882 Son Sürüm

  • Ana Sayfa
  • ABBYY PDF Transformer indir 4.2.882 Son Sürüm

ABBYY PDF Transformer indir

İçerik Rehberi

ABBYY PDF Transformer , Biricik tıklamayla PDF dosyalarını, Microsoft Word, Excel, HTML veya TXT formatına dönüştürebilirsiniz. Bu Program Sayesinde PDF’yi istediğiniz formata rahatlıkla kısa müddette ve eksiksiz orjinal haliyle çeviri yapabileceksiniz. Veyahut rastgele bir formatı PDF’ye çevirebileceksiniz. Program deneme sürümü olması sebebiyle sayfa hududu veriyor. özdeş anda bir hayli sayfa yapamıyorsunuz. fakat Piyasada bulabileceğiniz en iyi pdf dönüştürücüdür.

İnternet üzerinde çok sayıda PDF dönüştürücü bulunuyor. Zaman zaman bizler de PDF dönüştürücülere ihtiyaç duyarak güncel olan programlar üzerinde araştırmalarımızı yapıyoruz. Vardığımız sonuçlara göre programları listeleyerek sırayla test etmeye başlıyoruz. Çünkü hiçbir uygulamayı test etmeden sizinle paylaşmak istemiyoruz.

Bugün de çok da PDF transformer indirerek gerekli testleri sağladık ve en iyi performansı gösteren programın ABBYY olduğu kanısına vardık.

 

Neden ABBYY Transformer

Hem kullanım hem de genel avantajlardan yola çıktığımızda PDF çevirici denildiğinde aklımıza sadece ABBYY geliyor çünkü fiyat mükemmel! Sizler de PDF dosyalarınızı dönüştürmek isterken belirli bir kelime / sayfa sayısından itibaren önünüze koyulan fiyat listeleriyle şok yaşamışsınızdır. İşte ABBYY, bu konuda oldukça esnek davranarak tam anlamıyla kullanıcı dostu bir fiyat skalası hazırlamış. Bizler de bu seçeneği değerlendirip hemen Bakindir ailesi olarak lisans satın alarak programın kullanımına başladık. Dediğimiz gibi; biz test etmeden size sunmayız.

 

ABBYY Transformer Nasıl Kullanılır

Son günlerde çok fazla kullanıcımız yorum yaparak ABBYY PDF Transformer programını nasıl kullanabileceklerini, bir tanıtım videosu olup olmadığını sormuşlardı. Burada sizin için bir tanıtım videoyu paylaşıyoruz.