Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Action indir

Action indir – Mirillis Action 1.14 Full Türkçe indir

  • Ana Sayfa
  • Action indir – Mirillis Action 1.14 Full Türkçe indir

Action indir – Ekran Kaydı Alma Programı

Action indir aramaları ile birlikte kişiler ekran kaydı alabilecekleri bir uygulamayı edinmek istemektedir. Action genel olarak her türlü ekran görüntüsünü ve kaydını alabildiği gibi kolay kullanımı ile de dikkat çekmektedir. Yüksek görüntü ve ses kalitesi ile birlikte ekranlarda yer alan her türlü video içeriği kolaylıkla kayıt altına alınabilmektedir. Genel olarak bilgisayar oyuncuları tarafından tercih edilmekte olan Action ile birlikte birçok kişi video oyunlarını kaydedebilmektedir.

Ses ve görüntüyü olduğu gibi aktaran Action hiçbir şekilde kasma veya takılma yaşatmamaktadır. Kullanıcılar tarafından oldukça sık kullanılan ve beğenilen uygulama hakkında genel olarak hiçbir olumsuz görüş bulunmamaktadır.

Mirillis Action indir

Mirillis Action indir

Action Nasıl Kullanılır ve Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

Mirillis Action indir seçeneğinden fayda almak isteyen birçok kişi kolay bir şekilde indirme işlemini sağlayabilmektedir. İnternet bağlantısına göre de değişiklik göstermekte olan indirme hızı genel olarak maksimum seviyede gözlemlenmiştir. 10 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Action ile birlikte kullanıcılar diledikleri gibi ekran kaydı alabilmektedir.

Action kullanımı da diğer ekran kaydı uygulamalarına kıyasla son derece basittir. Kullanışlı ara yüzleri ve kaliteli alt yapısı ile birlikte kullanıcıların maksimum verim alması sağlanmıştır. Bilgisayara indirilip kurulduktan sonra çeşitli seçenekler kullanıcının karşısına çıkmaktadır. Sahip olduğu üstün özelliklere göz atıldığında ise görüntü kalitesi, ses kalitesi ayarlanma gibi durumların mevcut olduğu söylenebilmektedir.

Sesin mikrofondan mı yoksa kulaklıktan mı kayıt edileceği de belirlenebilmektedir. Sahip olunan seçenekler doğrultusunda sesin formatında da dilendiği gibi değişiklik yapılabilmektedir. İnternette paylaşılmak üzere kaydedilen oyun videoları açısından oldukça kullanışlıdır. Action kullanıcıları da uygulamadan tamamen memnun olmakla birlikte herhangi bir kötü yorumda bulunmamıştır.