Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader DC Pro indir Türkçe Son Sürüm

  • Ana Sayfa
  • Adobe Acrobat Reader DC Pro indir Türkçe Son Sürüm

Adobe Acrobat Reader DC indir PDF Okuyucu ve PDF Görüntüleyici

Diğer PDF yazılımlarından çok daha güçlü olan Adobe Acrobat Reader DC; PDF görüntülemek, yazdırmak ve PDF’lere not eklemek için kullanılan ücretsiz, güvenilir bir standarttır. Üstelik artık Adobe Document Cloud ile bağlantılı olması nedeniyle bilgisayarlarda ve mobil aygıtlarda PDF’lerle çalışmak eskisinden çok daha kolay.

Ayrıca, bu dosyaları farklı bir dosya ile incelemek istersen Foxit reader indir ve hemen kullanmaya başla.

adobe acrobat pro dc reader

adobe acrobat pro dc reader

Adobe Acrobat Pro DC – PDF Görüntüleme ve Düzenleme Programı

Adobe Acrobat Pro, en kapsamlı PDF çözümüdür. Yazılım ile PDF belgelerinizi dönüştürebilir, düzenleyebilir, e-imzalayabilir ve koruyabilirsiniz.

  • Yepyeni Dosyaları Karşılaştır aracını kullanarak iki PDF dosyası arasındaki farklılıkları hızlı ve doğru şekilde tespit edin.
  • Güncellenen Sertifikalar aracını kullanarak belgeleri çok daha kolay şekilde dijital olarak imzalayın, sertifikalandırın ve doğrulayın.
  • Windows 10 aygıtlarında PDF’lerde parmağınızla veya bir donanım kalemiyle daha sorunsuz şekilde çizim yapın ve yazın.

Adobe Acrobat Pro’yu herhangi bir nedenle satın almak istemiyorsanız PDF görüntüleyici Adobe Acrobat Reader’ı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

 

 

Elbette Adobe, dünya çapında kendi sektöründe en profesyonel olan firmadır. Kendi branşında şimdiye kadar Adobe’dan daha kullanışlı program çıkarabilen olmadı. Fakat diğer yazılım firmalarının çalışmaları hala hızla devam ediyor. Bu durumda aynı işlemleri başka bir yazılımla daha rahat bir şekilde yapabiliyorsanız lütfen bizimle paylaşın. Böylelikle aşağıdaki yorum kısmından belirtirseniz hem bizim, hem de ziyaretçilerimiz için faydalı olur. Son olarak, görüşlerinizi aşağıdaki yorum bölümünden belirtmeyi unutmayın.