Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Adobe Shockwave Player

Adobe Shockwave Player indir – 64bit Windows 10

  • Ana Sayfa
  • Adobe Shockwave Player indir – 64bit Windows 10

Adobe Shockwave Player

İçerik Rehberi

 

Adobe Shockwave Player indir uygulaması Adobe tarafından satın alınan 2005 yılında piyasaya sürülmüş olan bir video yazılımı olmaktadır. Adobe Shockwave Player uygulaması internet üzerinden gerçekleştirilen toplantı, online dersler gibi faaliyetler yüksek düzeyde performans verebilmektedir. Uygulamanın içerisinde yer alan özellikler diğer uygulamalara göre çok daha büyük avantajlar sağlayabilmektedir. Bu avantajlar uygulamanın en çok tercih edilme nedenleri arasında yer almaktadır. Uygulama kolay bir şekilde indirilip kurulabilmektedir. Uygulama içerisinde yer alan ara yüz çok kolay bir kullanıma sahip olmaktadır. Programın asıl kullanım amacı video oynatıcı olmaktadır.

Adobe_Shockwave_Player

Adobe_Shockwave_Player

Adobe Shockwave Player indir Avantajları Ve Dezavantajları

Adobe Shockwave Player uygulamasının da diğer uygulamalar gibi avantajları ve dezavantajları bulunmaktadır. Fakat kullanıcıların uygulama hakkında yapmış oldukları yorumlar genellikle olumlu yönde olmaktadır. Bunun nedeni ise uygulamanın amacı doğrultusunda çok kolay bir şekilde kullanılabilmesidir. Uygulamanın avantajlar ve dezavantajları şu şekilde yer almaktadır. Ayrıca, Adobe tarafından kullanıma sunulan Adobe Connect indir adlı yazılımı da ilgili sayfamızdan incelemenizi öneririz.

 

Adobe_Shockwave_Player indir

Adobe_Shockwave_Player indir

Adobe Shockwave Player

Adobe Shockwave Player

  • Uygulamanın kurulumu çok kolay ve çok hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.
  • Uygulamanın içerisinde yer alan ara yüzün kullanımı çok kolay olmaktadır.
  • Sistem gereksinimleri çok düşük olduğu için bilgisayar hafızasında çok az bir alan kaplamaktadır.
  • Farklı formatları bir arada açabilmektedir.
  • Uygulamanın sürekli olarak kendini güncellemesi uygulamanın güncel kalarak yenilikleri takip etmesini sağlayan faktörler içerisinde yer almaktadır.

Uygulama hakkında genel olarak olumsuz yorumlar bulunmadığı için uygulamanın dezavantajları yok denecek kadar az olarak görülmektedir.

 

Adobe Shockwave Player

Adobe Shockwave Player

 

Ayrıca, bu program hakkında hazırlanmış olan bir videoyu izleyebiliriz…