Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Age of Empires 3 indir

Age of Empires 3 İndir – Savaş Strateji Oyunu

  • Ana Sayfa
  • Age of Empires 3 İndir – Savaş Strateji Oyunu

Age of Empires 3 İndir

Age of Empires 3 indir ile birlikte birçok kişi savaş stratejilerini geliştirmek istemektedir. Age of Empires genel bağlamda incelendiği ise bir rol yapma ve açık dünya oyunu olarak göze çarpmaktadır. Microsoft Games Studios tarafından ortaya çıkarılmış olan oyun çeşitli serileri ve sürümleri ile birlikte yıllardır milyonlarca kullanıcıya hitap etmeyi başarmıştır. İlk olarak 2005 yılında piyasaya sürülmüş olan oyunun yıllar içerisinde çeşitli sürümleri ortaya çıkarılmıştır. Gerçek zamanlı strateji oyunu olarak bilinmesi ile birlikte de aktif olarak birçok oyuncuya sahiptir.

Age of Empires 3 indir

Age of Empires 3

Age of Empires 3 oyunu ise son ve ana oyun olarak dikkat çekmektedir. Ortaya çıkarıldığı günden bu yana da birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Eski dönemleri ifade etmekte olan oyun içerisindeki asıl amaç seçilen devletlerin en iyi şekilde yönetilip savaşların kazanılmasıdır. 2006 ve 2007 yılında yayınlanmış olan ek paketleri ile birlikte oyun çok daha iyi noktalara getirilmiştir. Oyun içerisine eklenmiş olan Çinli, Japon ve Hintli karakterler ve ülkeler ile birlikte daha büyük mücadelelere tanık olunması sağlanmaktadır.

Neredeyse herkesin çocukluğunda en az bir kere oynamış olduğu Age of Empires ile birlikte strateji, ileri görüşlülük ve savaş teknikleri alanında gelişmesi sağlanmaktadır. Mantıklı düşünerek hareket edilmesi, ülke ve şehir planlamasının doğru yapılması, düşman birliklerinin tanınması gibi konular oyun içerisinde oldukça önemli noktaları temsil etmektedir. Yapılmış olan oyun içerisinde oyuncu ne kadar çok savaş kazanırsa devletin yükselmesi ve büyümesi de bir o kadar hızlı olacaktır.

Age of Empires 3 Sistem Gereksinimleri

Age of Empires 3 indir seçeneği hâlâ daha milyonlar tarafından aranıyor olsa da oyun oldukça eskidir. Milyonlarca kişinin oynuyor olması ile birlikte isminden sıklıkla söz ettirmeye devam eden Age of Empires 3 herhangi bir üstün özellik istememektedir. Eski bir oyun olmasının neticesinde de kullanıcılardan istenmekte olan özellikler oldukça basittir. Günümüzde kullanılan her bilgisayar oyunu çok rahatlıkla desteklemektedir.

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Intel Core2 Duo e 4500
  • Ekran Kartı: GeForce 6800 / Radeon x 1300
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Gerekli Olan Boş Depolama Alanı: 12 GB Free

Ayrıca, eğer isterseniz bu serinin ilk oyunu olan Age of Empires indir linki ile indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Son olarak, bu oyun ile ilgili yorumlarınız varsa lütfen aşağıdan belirtin.

Ayrıca, Osman Avcı adında bir Youtuber, oyunun indirme ve kurulumu konusunda harika bir video yayınlamış, izliyoruz…

Not: Videonun telif konusunda problem teşkil etmesi durumunda, tarafımıza bildirmenize müteakip 3 iş günü içerisinde içerikten kaldırılacaktır.

Age of Empires 3 İndir – Savaş Strateji Oyunu YAPILAN YORUMLAR