Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AIDA64 Extreme Edition

AIDA64 Extreme Edition indir (Everest Ultimate) 6.20

  • Ana Sayfa
  • AIDA64 Extreme Edition indir (Everest Ultimate) 6.20

AIDA64 Extreme Edition Everest Ultimate

İçerik Rehberi

AIDA64, bilgisayarınızın sistemi hakkında bilgi toplayabileceğiniz, sistem testleri yapabileceğiniz, donanımsal ve yazılım olarak bilgisayarınız hakkında Ayrıntılı bilgi veren AIDA64 Extreme Edition adlı hoş bir program. Ayrı olarak bu profili rapor halinde HTML biçiminde internet sayfa sayfası şeklinde veya düz metin şeklinde kaydedebilir, e-mail ile gönderebilir veya yazıcınızdan çıkartabilirsiniz.

AIDA64 Extreme Edition, sisteminizin elementleri olan yazılım ve donanımlar ile ilgili detaylı bilgiler veren bir programdır.

AIDA64 Everest Ultimate ile sisteminizin ne kadar sağlıklı çalıştığını görebilir, bilgisayarınızdaki donanımlar hakkında en ince detaylar hakkında dahi bilgi sahibi olabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki işlemci (CPU), ekran kartı ve harddisklerin sıcaklığını da AIDA64 Extreme Edition üzerinden görebilirsiniz. Sisteminizle ilgili görebildiğiniz tüm bilgileri HTML formatında kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.

Ayrıca, Ashampoo WinOptimizer indir sayesinde en iyi sistem deneyimine sahip olabilirsiniz.

AIDA64 Extreme Edition

AIDA64 Extreme Edition indir

AIDA64 Extreme Edition indir Özellikleri

AIDA64 Everest Ultimate ile sisteminizi oluşturan donanımı aynı platformdaki diğer ürünlerle karşılaştırabilirsiniz. Sistem kararlılık testi de yapabilmenizi sağlayan AIDA64 Extreme Edition, 64 bit işletim sistemleri ile tam uyumluluk göstermektedir.

Sık sık güncellenen AIDA64 Extreme Edition, son çıkan donanımları yakından takip eder.