Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
alarmclocktimewatchicon 1320184618335071865 1

Alarmset 6.0.05

Alarmset indir

Yepyeni kuşak bir Alarmset ile tekrar karşınızdayız. Alarmset 6 yı tasarlarken bir uyandırı programından bekleyeceğiniz her şeyi bir araya toplamaya çalıştık. Masanızda veya evinizde kullandığınız çalar saatleriniz ve elektronik kol saatlerinizdeki özellikleri de bilgisayarınıza taşıdık. Alarmset 5.x için siz kullanıcılarımızdan gelen bütün önerilerinizi de titizlikle değerlendirdik. bütün özellikleri Alarmset 5.x serisinin sağlam altyapısı üzerine kurduk ve Yepyeni özelliklerimiz için bilgisayarınızın performansını düşürmeyecek şekilde en iyi optimizasyonları uyguladık. Alarmset 5.x serisinden Alarmset 6 ‘ya geçtiğinizde rastgele bir performans düşüklüğü yaşamayacaksınız. Alarmset 6 ile gelen yeniliklerimiz;

  • Ayarladığınız uyandırı için artık istediğiniz bir tarihi de girebiliyorsunuz. Ayrı olarak girdiğiniz saate göre Daimi tarih ayarlamanıza lazım olmayıp tarih otomatik kendini ayarlıyor.
  • Bilgisayarı Kapatma özelliğinin yanında Bilgisayarı Yeniden Başlatma ve Oturumu Kapatma(NT/2000/XP) özellikleri de eklendi.
  • Sık kullandığınız alarmları “Sık Kullanılanlar” olarak kaydedip istediğinizde Biricik tıklamayla otomatik yükleyebilirsiniz.
  • uyandırı çalarken 5 – 30 dk. arasında seçtiğiniz müddet kadar alarmı basitçe erteleyebilirsiniz (Masa saatlerinizde ve telefonlarınızdaki Snooze-Erteleme Fonksiyonu)
  • Elektronik kol saatlerinizde bulunan bir kriter olan kullanıcının isteğine bağlı olarak saat başı ve yarım saatte bir Ufak hatırlatıcı pencere ve sesli İkaz ile periyodik hatırlatma fonksiyonunu kullanabilirsiniz.
  • bütün ayarlar Biricik pencere altında toplandı, Ayrı olarak 5.x serisindeki alışkanlıklarınızı da düşünülerek üst menüden kimi ayarlara dolaysız ulaşım verildi. Kullanıcının ayarlayacağı müddet içinde uyandırı kapatılmazsa otomatik alarmı erteleme veya otomatik alarmı kapatma gibi gelişmiş ayarlar da yapılabilirsiniz.
  • henüz görsel bir arayüze sahip Alarmset 6 da yazılar adına simgelere ağırlık verdik, simgelerden programın işleyişine çabuk adapte olacaksınız.