Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AMD Catalyst Control Center indir

AMD Catalyst Control Center indir 15.7.1

  • Ana Sayfa
  • AMD Catalyst Control Center indir 15.7.1

Amd Catalyst Control Center İndir

İçerik Rehberi

AMD Catalyst Control Center indir, AMD HD 7000, HD 6000, HD 5000 ekran kartı serileri için ekran kartı sürücüleridir. İşletim sistemini bilmeyenler en alttaki linkten AMD Driver AutoDetect yazılımını indirebilirler.

AMD Catalyst Control Center indir

AMD Catalyst Control Center

AMD Radeon™ GPU’nuzdan en iyi şekilde yararlanın

  • AMD Catalyst™ Denetim merkezi, sana tepeden tırnağa dengeli ve emin bir tecrübe sunmak, Ayrı olarak GPU’nuzu her yönüyle hızlı ve basit bir şekilde Denetim etmenize İmkan sağlamak üzere tasarlanmıştır.
  • Ek ekranları basitçe ve hızlı bir şekilde GPU’nuza takın ve yapılandırın
  • Oyunlarınızın henüz hızlı çalışmasına ve henüz iyi görüntülenmesine destur verin
  • Filmlerinizin ve çevrimiçi video içeriğinin izleme kalitesini arttırın
  • Her bir sürücü sürümüyle henüz çok performans ve Yepyeni özelliklerin kilidini açın

Bununla birlikte, NVIDIA GeForce Driver indir sayesinde NVIDIA marka ekran kartlarınızın tamamını güncelleştirebilirsiniz. Eğer hiç kurulu değilse üzülmeyin, NVIDIA sürücüyü resmi sitesinden bularak indirir ve bilgisayarınıza kurar.

Bu konuda Emre Çağlar ( soyadaşım ) 🙂 Harika bir anlatımda bulunmuş, mutlaka izlemenizi öneriyoruz.

Video içeriği ile ilgili telif konusunda problem yaşanması durumunda bize belirtirseniz 3 iş günü içerisinde videoyu kaldırabiliriz.

Ekran kartlarının güncelleştirilmesi veya kurulu olması herkes için önem arz etmez. Örneğin sıradan bir kullanıcı iseniz yüksek performans beklentiniz yoktur. Ya da bir muhasebe ofisinde çalışıyorsanız, grafikler sizi çok da rahatsız etmez. Fakat bilgisayarınızı oyun oynamak veya grafik tasarım, video içeriği üretimi ve montajı gibi işler ile uğraşıyorsanız kullandığınız bilgisayardan üst düzey performans almak istersiniz.

Ayrıca, AMD ekran kartlarının sürücüleri ile ilgili görüşleriniz varsa aşağıdaki yorum bölümünden belirtebilirsiniz. Sizin görüşleriniz, bizim ve sitemize gelen diğer tüm ziyaretçilerimiz için büyük önem taşımaktadır.