Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Adobe Reader Indir

Adobe Reader İndir Ücretsiz

Adobe Reader İndir Ücretsiz

Adobe Reader indir, günümüzde bilgisayar, telefon ve tabletlerde kullanılan en popüler belge kaydetme türlerinden birisi olan PDF dosyalarını okumak için kullanılan bir program olmaktadır.

Adobe şirketi tarafından geliştirilmiş olmaktadır. Kullanıcılar arasında PDF okuyucu olarak bilinmektedir. Multimedya ve formlar dahil olmak üzere her tür PDF dosyasını açmaktadır.

Adobe Reader ile açılan PDF dosyalarında günümüzde birçok özellik bulunmaktadır. Dosya görüntüleme seçeneği dışında imzalama, yorum ekleme ve yazdırma işlemleri de yapılmaktadır.

Adobe Reader İndir-

Adobe Reader İndir-

Adobe Reader Nasıl Kullanılır?

Adobe Reader indir nasıl kullanıldığı merak edilmektedir. Bunun ile ilgili adımlar yazıda detaylı bir şekilde yer almaktadır. PDF dosyalarının açılması için, program indirildikten sonra cihaz üzerinde çıkan Aç butonuna tıklamak yeterli olmaktadır.

PDF dosyalarını görüntüleme seçeneklerine ulaşmak için görünüm sekmesine tıklanmaktadır. Burada görseli döndürme, okuma moduna alma, tam ekran moduna alma veya yakınlaştırma özelliklerini sunmaktadır.

PDF dosyalarının imzalanması için sağ üstte bulunan imzala butonuna tıklamak yeterli olmaktadır. Sonrasında imzalamak istenilen yere imza taşınabilir, büyütme ve küçültme yapılarak imza tam hizalanabilmektedir.

PDF dosyalarına yorum bırakmak için sağ üst köşeden yorum butonuna tıklamak yeterli olmaktadır. Sonrasında ek açıklamalar kısmından not ekle, metne yorum ekle, dosya ekle, metni vurgula veya ses kaydet gibi birçok seçenekten istenilen kullanılarak yorum eklenebilmektedir. Sağladığı kolaylıklar sayesinde yoğun talep gören Adobe Reader milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır.

Adobe Reader İndir Ücretsiz BENZER İÇERİKLER
Adobe Reader İndir Ücretsiz YAPILAN YORUMLAR