Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GOM Player İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Gom Player, video ve medya dosyalarının hemen hemen tüm formatını bilgisayarınız üzerinde oynatabileceğiniz medya oynatıcısı programdır.

GOM Player, popüler video ve medya dosyalarının tamamını bilgisayarlarınız üzerinde oynatabileceğiniz ücretsiz bir medya oynatıcısıdır.
Bilgisayar üzerinde sabit diskler üzerinde yer alan tüm video ve ses dosyalarına kolay bir şekilde erişim hakkı tanımaktadır. Tamamen ücretsiz olması ise piyasada ki bir çok video oynatıcısına nazaran performans bakımından da kaliteli bir programdır. İçerisinde yer alan codec motor ile kullanıcıların extra bir codec paketi indirmesine gerek kalmadan tüm videoları kolaylıkla açmaktadır.

Bir çok program karışık bir arayüze sahipken Gom Player, tamamen basit arayüzü ile yeni kullanıcıların kolay alışabilmesine olanak sağlamaktadır. Gom Player’i çalıştırırken herhangi bir donma kasma sorunu yaşamazsınız. Müthiş alt yapısı ile sürekli güncel bir programdır. Desteklediği AVI, MPEG, DAT, WMV, ASF, ASX, MP4, MKV gibi medya uzantılarını ve daha fazla uzantıyı desteklemektedir.a

GOM Player İndir YAPILAN YORUMLAR