Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
battle Net indir

Battle Net indir – Oyunları Açma Aracı indir

  • Ana Sayfa
  • Battle Net indir – Oyunları Açma Aracı indir

Battle Net İndir – Oyunları Açma ve Oynama Uygulaması

Battle Net indir sayesinde birçok kişi dünyaca ünlü oyun şirketi Blizzard’ın oyunları rahat bir şekilde oynanabilmektedir. Dünya üzerinde aktif bir şekilde işlemekte olan birçok oyun platformu yer alıyor. Steam, uPlay gibi birçok platformun yanı sıra Battle Net de kullanıcılar tarafından ilgi çekici bulunuyor.

Battle Net indir

Battle Net

Battle Net, Blizzard firmasının kendisine ait olan bir oyun platformudur. Platform içerisinde sadece Blizzard tarafından piyasaya sürülmüş olan oyunların yer alması da kalitenin daha da üst noktalara çıkmasını sağlamaktadır. Platform ilk çıkarıldığında pek bir özelliği bulunmuyordu fakat gelen güncellemeler ile birlikte alt yapısı oldukça gelişti. Platform içerisinde istenilen oyunu oynamak mümkün olduğu gibi arkadaş ekleme özelliği ile de multiplayer şekilde oyun da oynanabilmektedir. Kişinin oynadığı oyunlar, oynama süresi listelendiği gibi diğer arkadaşların hangi oyunlara sahip olduğu da liste şeklinde kullanıcının karşısına çıkarılmaktadır.

Battle Net Nasıl Kullanılır?

Battle Net indir ile birlikte birçok kullanıcı arkadaşları ile Blizzard oyunlarının keyfini çıkarmaktadır. Başarılı oyun üreticisi platform ile birlikte birçok ek hizmet de sunmaktadır. Uygulamanın nasıl kullanılacağı ile ilgili de bilgiler aşağıda verilmiştir.

  • İlk olarak uygulama indirilerek bilgisayara kurulmalıdır.
  • Uygulamayı açtıktan sonra Blizzard şifresi ile giriş yapılmaktadır.
  • Ekranın sol üstünde yer alan ‘Blizzard’ logosuna tıklandığında kullanıcılar hesaplarında çeşitli değişiklikler yapabilmektedir.
  • ‘Games’ bölümünde ise Blizzard’a ait olan tüm oyunları görmek mümkün olmaktadır. Liste içerisinden istenilen oyun satın alınabilmektedir.
  • ‘Social’ bölümünden arkadaş eklemek veya arkadaş çıkarmak oldukça kolaydır.
  • ‘Shop’ bölümünden de oyun satın alınabileceği gibi oyun içi itemler de bulunmaktadır.
Battle Net indir – Oyunları Açma Aracı indir YAPILAN YORUMLAR