Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Call Of Duty 2 indir

Call Of Duty 2 indir – İndir Türkçe + Kurulum

  • Ana Sayfa
  • Call Of Duty 2 indir – İndir Türkçe + Kurulum

Call Of Duty 2 İndir

Call Of Duty 2 indir çok kolay bir şekilde kurulabilmektedir. 2005 yılında piyasaya sürülmüş olan oyun en sevilen savaş oyunları arsında yer almaktadır. Oyun 2.dünya savaşını konu almaktadır. Infinity Ward tarafından üretilen oyun en çok sevilen savaş oyunlarından bir tanesi olmaktadır. Oyun gerçekçiliği ve oynanış stili ile oyuncuların beğenisini toplamayı başarmıştır.

Oyun çeşitli site ve platformlardan kolay bir şekilde indirilebilmektedir. Oyunun toplamda kapladığı alan 4 GB olmaktadır. Oyunun kurulumu çok kolay olmaktadır. Oyun içerisinde yer alan bölümler oyuncuları 2.dünya savaşının derinliklerine götürmeyi başarabilmiştir. Oyunun birçok zorluk derecesi bulunması oynanış tarzına göre ayarlanabilmesinin avantajları arasında yer almaktadır.

Call Of Duty 2 indir

Call Of Duty 2

Call Of Duty 2 oyunu ilk çıkan oyuna göre çok daha fazla geliştirmelere sahip olmaktadır. İlk çıkan oyunda gözlemlenen eksikliklerin birçoğu Call Of Duty 2 oyununda tamamlanmış olmaktadır. Bu eksikliklerden bir tanesi de ilk oyunda oyun alanlarının çok dar olması oyun içerisinde ki diyalogların çok az olması gibi olmaktadır. Bu eksikliklerin tamamı Call Of Duty 2 oyununda giderilmiş olmaktadır.

Ayrıca Call Of Duty 3 indir adlı yazımızda da oyun indirerek oynayabilirsiniz.

Call Of Duty 2 indir – İndir Türkçe + Kurulum YAPILAN YORUMLAR