Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Call of Duty 4 Modern Warfare indir

Call of Duty 4 Modern Warfare İndir Ücretsiz

  • Ana Sayfa
  • Call of Duty 4 Modern Warfare İndir Ücretsiz

Call of Duty 4 Modern Warfare İndir

Call of Duty 4 Modern Warfare indir ile ilgili internette yer alan birçok site kaliteli sonuçlar ile birlikte istenileni vermektedir. Activision tarafından ortaya çıkarılmış olan oyun uzun yıllardır savaş oyunları arasında liderlik koltuğunda yer almaktadır. Infinitiy Ward tarafından geliştirilen oyun aksiyon ve savaş oyunları içerisinde isminden en çok söz ettiren yapımların başında gelmektedir.

Call of Duty 4 Modern Warfare indir

Call of Duty 4 Modern Warfare

Call of Duty 4 Modern Warfare önceki serilerinde olduğu gibi Captain Price eşliğinde meydana geliyor. Milyonlarca kişi tarafından benimsenmiş olan Captain Price ile birlikte oyuncular savaştan savaşa ve maceradan maceraya koşmaktadır. Aksiyon dolu sahneleri ile birlikte birçok kişiyi kendisine bağımlı hâle getirmiş olan CoD 4 MW, kaliteli grafikleri ve alt yapısı ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır.

Oyun genel kapsamı ile incelendiğinde ise Orta Doğu, Rusya, Azerbaycan ve Ukrayna içerisinde hikâye edinilmektedir. Oyun içerisinde birçok farklı karakter canlandırılmaktadır. Yer alan karakterlerin hepsi farklı özelliklere sahip olmakla birlikte farklı yerlerde görev yapmaktadır. Karakterin birisin Rusya’daki bir görev içerisindeki canlandırırken diğer bir karakteri de Ukrayna topraklarında görebilmek mümkündür. Oyuncu tarafından birinci şahıs olarak yönlendirilen karakterler ile birlikte kişiler kendilerini direkt olarak savaş sahnelerini ortasına bulabilmektedir. Yer alan birçok siyasi olaylara geniş bir perspektiften bakan oyun içerisinde yer alan silahlar, tanklar, uçaklar, denizaltıları ve daha birçok araç ile birlikte kişiler savaş ortamlarını birebir olarak yaşamaktadır.

Call of Duty 4 Modern Warfare Sistem Gereksinimleri

Call of Duty 4 Modern Warfare indir son dönemlerde eskisi kadar aranmasa da tutkunları için başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Oyunun bulunduğu internet sitelerinden kolaylıkla elde edilebilecek olan oyunun indirilmesi de oldukça kısa sürmektedir. Oyunu indirebilmek için ise bilgisayarın sistemlerinde bazı özelliklerin mevcut olması gerekmektedir. Aksiyon ve savaş oyunlarının lideri durumunda bulunan CoD 4MW sistem gereksinimleri ise şu şekilde belirlenmiştir:

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo p 8600
  • Ekran Kartı: GeForce 7800 GT / Radeon X 1800 GTO
  • Kullanılmayan RAM Miktarı: 1 GB RAM
  • Boş Depolama Alanı: 8 GB Free

Oyun içerisinde aynı zamanda da multiplayer ( çoklu oyuncu ) özelliği de bulunmaktadır. oyuncular diledikleri takdirde diğer kişilerle veya arkadaşları ile birlikte çeşitli savaşlar içerisine girebilir ve etkinlikler üzerinde keyifli vakit geçirebilmektedir.

Call of Duty 4 Modern Warfare İndir Ücretsiz YAPILAN YORUMLAR