Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
cpu-z indir

Cpu-Z indir – APK Türkçe 32 Bit Ücretsiz Son Sürüm

  • Ana Sayfa
  • Cpu-Z indir – APK Türkçe 32 Bit Ücretsiz Son Sürüm

Cpu-z İndir – Son Sürüm APK Türkçe

İçerik Rehberi

CPU-z indir uygulaması bilgisayar ya da android cihazların donanımının kontrolünü sağlayan en çok tercih edilen uygulamalar içerisinde yer almaktadır. Bunun nedeni ise donanımların kullanımı hakkındaki temel ve doğru bilgiyi yansıtması olmaktadır. Bu neden ile en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Uygulamanın kullanımı ve kurulumu çok kolay olmaktadır. Bunun nedeni ise uygulamanın içerisinde yer alan sistem gereksinimlerinin çok düşük olmasıdır. Sistem gereksinimleri çok düşük olduğu için kolay bir şekilde indirilerek kurulumu sağlanabilmektedir. Cpu-z programı ücretsiz bir şekilde indirilip kurulabilmektedir. Birçok bilgisayar kullanıcısı tarafından tercih edilen bir uygulama olmaktadır. Özellikle bilgisayar donanımı hakkında anlık olarak bilgi almak isteyen kişiler programı tercih etmektedirler.

cpu-z indir

cpu-z

Cpu-z indir Programı Özellikleri

CPU-z programı içerisinde programı kullanan kişileri bilgilendirmeye ve donanım hakkında gerekli olan ihtiyaçları gidermeye yönelik birçok fonksiyon bulunmaktadır. Bu fonksiyonların her birinin içerisinde farklı bilgi ve özellikler yer almaktadır. Fakat uygulamanın kullanımı çok kolay ve anlaşılabilir olduğu için programı indiren kişiler çok kolay bir şekilde kullanım sağlayabilmektedirler. Uygulamanın içerisinde yer alan özellikler genel olarak şu şekilde yer almaktadır. Aynı zamanda, AIDA64 Extreme Edition indir sayesinde tüm sürücülerinizi kontrol edebilirsiniz.

CPU-Z bilgisayarınızın, anakart, ram bellek bilgilerini ayrıntılı şekilde gösteren ve anakart bilgilerinizi size anlık olarak tüm detayları ile gösteren sistem aracı uygulamasıdır. İşlemcinin hızını, modelin, cache bilgilerini, çekirdek voltajını, çarpanlarını ve tüm ön bellek bilgilerini size ücretsiz sunan yazılımdır. Bunlara ek olarak BİOS özelliklerini, anakart yongaseti bilgilerini ve AGP detaylarını sizlere tam olarak göstermektedir.

Ayrıca, bu konuda Atilla Çelebi tarafından harika bir video hazırlanmış, izliyoruz…

Not: Video telif konusunda problem teşkil ederse, bizi bilgilendirmenizin ardından 3 iş günü içinde videoyu sayfamızdan kaldıracağız.

CPU sekmesi

Name: Bilgisayar donanımında takılı olan işlemcinin tam ismi yer almaktadır.

Max TDP: İşlemci firmasının mimari için kullanmış olduğu isim yer almaktadır.

Technology: İşlemcinin ulaşabileceği maksimum güç seviyesi yer almaktadır.

Gibi bilgisayarın donanımı ile ilgili birçok bilgi uygulama aracılığı ile anlık olarak takip edilebilmektedir.

Bilgisayar tutkunlarının overlock (hız aşırtma) işleriyle uğraşanalrın vazgeçilmez programları arasında yer alıyor. Program üzerinde tüm detaylar grafik olarak gösterilmektedir. Bilgisayarınız hangi donanım türlerini destekliyor ise hepsini görebilirsiniz.