Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Daemon Tools icon logo

DAEMON Tools indir Lite Pro 10.10.2.11

  • Ana Sayfa
  • DAEMON Tools indir Lite Pro 10.10.2.11

DAEMON Tools indir ve Hemen Kullan

İçerik Rehberi

DAEMON Tools indir Lite, popüler sıkıştırılmış disk imaj dosyalarını (*.mdx, *.mds/*.mdf, *.iso, *.b5t, *.b6t, *.bwt, *.ccd, *.cdi, *.bin/*.cue, *.ape/*.cue, *.flac/*.cue, *.nrg, *.isz  vs.) okuyabilen kaliteli bir sanal sürücü programıdır. DAEMON Tools Lite sayesinde Cd oluşturmadan önce kalıp dosyalarının muhtevalarını görebilir ve 4 sanal sürücü destegi ile oyunlarinizi cd’ye yazmadan dolaysız kalıp dosyalari içinden çalıştırabilir, muhtevalarına ulaşabilir ve oynayabilirsiniz.

DAEMON Tools indir

DAEMON Tools

Daemoon Tools Lite programı, bin, iso ve nrg dosya uzantılı kalıp dosyalarını yani image dosyalarını açabileceğiniz bir iso dosyası açma programıdır. Program maksimum 4 adet sanal CD-Rom, DVD rom ve cd – dvd imajları ile birlikte( nrg, bin, iso vb kalıplar) birlikte çalışabilir.

Daemoon Tools Lite programı bütün imaj formatları ile uyumludur. iso, bin, cue, mdx, mds, nrg, mdf, b6t, bwt vb. imaj kalıpları ile uyumludur kısaca. Daemoon tools programı tamamen ücretsizdir fakat ticari kullanımlar için lisans gereklidir.

 

DAEMON Tools indir

DAEMON Tools

Ayrıca, başka bir sanal sürücü arıyorsanız Virtual drive pro indir sayfamızı incelemenizi öneririz.

DAEMON Tools – Gelişmiş CD/DVD/Blu-ray Disk İmaj Yönetimi

DAEMON Tools Pro (Standard/Advanced), popüler ve çok kullanılan DAEMON Tools Lite’un özellikleri gelişmiş bir versiyonudur. Program ile disk imajları görüntüleme, çıkartma, diske yazma, oluşturma, düzenleme imkanları sunulur. Ayrıca sıkıştırma, şifreleme, bölme, ayrımlı görüntü formatlarına çevirme ve sanal sürücüye mount etme yapılır. Bunun gibi oldukça çok işlemi sunduğu gelişmiş seçeneklerle yapablirsiniz.