Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Deep Freeze indir

Deep Freeze indir Standard 8.55.020.5505

  • Ana Sayfa
  • Deep Freeze indir Standard 8.55.020.5505

Deep Freeze indir – Güvenlik ve Performans Yazılımı

Deep Freeze indir, bilgisayarınızın güvenliğini sağlayan ve üst düzey performans almanıza olarak tanıyan bir programdır. Bu program sayesinde bilgisayarınızdaki verilen düzeni hep stabil kalacak. Bilgisayarınızı ne zaman açsanız Deep Freze datasında kaydettiğiniz sürümü yeniden yükleyecek. Bu sayede bilgisayarınızın başına her ne gelirse gelsin, reset attıktan sonra aynı hale geri dönecek.

İnternet üzerinde gezinirken bilgisayarınıza virüs bulaşsa bile, reset attıktan sonra bilgisayarınız yine ilk haline dönecek ve tam emniyette olacaksınız. Bu üst düzey teknoloji ve harikulade performans ile yakından tanışmak için yukarıdaki linkten indirebilirsiniz.

Deep Freeze indir Tam Koruma Sağlar

Bilgisayarınız keylogger, trojan vb. zararlı yazılımlar tarafından ele geçirilmiş olsa bile, kapatıp açtıktan sonra eski haline geri döner.

Ayrıca, bilgisayarınız için ekstra bir güvenlik programı ihtiyacı duyanlar için Metasploit indir yazılımını öneriyoruz. Hemen linke tıklayarak bilgisayarınıza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızdan Tam Performans Alın

Masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı her gün kapattığınızda yine ilk güne dönecek ve bilgisayarınızın ömrünü uzatmış olacaksınız.

Hangi Diskler İle Uyumlu

SSD, SATA, IDE, SCSI, ATA, gibi diskler başta olmak üzere, halen kullanımda olan çok sayıda diskleri destekliyor.

Ayrıca, Sağlam indir tarafından bu yazılım ile ilgili çok başarılı bir anlatım videosu hazırlanmış.

Eğer paylaşılan bu video telif konusunda bir problem teşkil ederse, bize bildirmenizin ardından 3 iş günü içerisinde sayfamızdan kaldıracağız.

Deep Freeze indir Standart, Bilhassa internet kafeler için çok yaralı bir program. Deep Freeze programı ile bilgisayarlarınız adeta dondurulmuş gibi kullanım sonrasında hiçbir farkındalık yapılmamış halde henüz önceki haline döndürülüyor. Bu sayede işletim sisteminin bozulmasından ve virüs vb. zararlı etkilerden korunabiliyorsunuz.