Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
DirectX 12 indir

DirectX 12 indir – Oyun Görüntüsü Performansı Artırıcı

  • Ana Sayfa
  • DirectX 12 indir – Oyun Görüntüsü Performansı Artırıcı

DirectX 12 indir – Görüntü Performansı Artırıcı

İçerik Rehberi

Bilgisayarınızın görüntü performansını artırmak için gerekli olan DirectX 12 indir yazılımının son versiyonudur.

Son güncel sürümünü yayınladığımız DirectX 12 ile açılmayan oyunları artık açabilirsiniz. Dll hatalarını da çözen çok yönlü bileşen programıdır. DirectX 11 ‘den farkı, oyunları daha HD ve akıcı şekilde oynamayı sağlar. tabiki ekran kartınızın desteklemesi gerek, bunu unutmayınız, dx12 son sürüm indirin. Ücretsiz genel msvcp140.dll sorunu oyunlarda sık çıkan genelde dx kurulu olmamasından kaynaklanır, sizde bunu yükleyerek sorunları giderin.

DirectX 12 indir

DirectX 12 indir

DirectX, yüksek kaliteli görüntüler ve videolar görüntülemek amacıyla Microsoft tarafından piyasaya sürülen bir Program Arayüzü (API) aracıdır. Özellikle yüksek grafik performansı gerektiren oyunlar ve filmler için kullanılır. Görüntü teknolojisinin her geçen gün daha da ilerlemesiyle, DirectX‘in ihtiyacı daha fazla hissedilmektedir. Maalesef yalnızca Microsoft İşletim Sistemlerinde kullanılabilir, ancak yine de Mac vb. cihazlar için alternatif yazılımlar mevcuttur, ilerleyen zamanlarda sitemizde Mac programlarına da yer vereceğimizden emin olabilirsiniz. DirectXMicrosoft tarafından yayımlanan son İşletim Sistemlerinde genellikle önceden yüklenmiş olarak gelir ancak grafiklerin yeni lezzetlerini almak için güncellenmesi gerekir. DirectX 12Microsoft tarafından piyasaya sürülen en son DirectX sürümüdür.

Dilerseniz, Mortal Combat X indir içeriğimizi inceleyerek oyun keyfine varabilirsiniz.

Microsoft DirectX 12 indir Özellikleri:

Mozaikleme: Görüntüyü pürüzsüzleştiren ve sonuç olarak yüksek çözünürlüklü bir resim elde eden bir GPU hesap makinesidir.
Multi Threading: Bilgisayarınızın daha hızlı görüntü işlemesine yardımcı olur, böylece oyununuzda takılma ve kesintiler olmaz.
Doğrudan Hesaplama: Hem oyunlara hem de oyun dışı grafik programlarının çalışmasına yardımcı olur. Photoshop veya bir video editörü gibi bazı yazılımlar çok fazla işlem gerektirir. Onları hızlandırır ve size zaman kazandırır.