Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
discord windows indir

Discord indir

Discord programı, online oyun oynayan kişilerin birbirleriyle sesli, görüntülü ve yazılı şekilde iletişimini sağlayan programdır. Oyun oynamaya yeni başlayan insanların kolaylıkla kullanabileceği bu program sade arayüzü ile kullanımı kolaylaştırmaktadır. Discord indirerek sizlerde online oyuncu arkadaşlarınızla sohbet, görüntülü sohbet ya da metin sohbeti destekleriyle iletişime geçebilirsiniz. Bu programda tanıdık oyuncuları Arkadaş Ekle düğmesi ile temaslarııza ekleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın oyuncu bilgilerini arkadaş ekle bölümünde e-posta adresi ya da kullanıcı adı yazarak kolayca ulaşma imkanı veriyor.

discord hemen indir

Discord Neden Tercih Ediliyor?

Birçok sohbet uygulamasında bulunan özellikleri Discord kullanıcılarına üretsiz sunmaktadır. Böylelikle kullanıcıların beğenisini kazanan bu program, oyun oynarken sistem performansını hiçbir şekilde etkilememektedir.

Discord tüm cihazlarda kullanılabilmektedir. Discord programı, PC, MAC, Android ve diğer telefon modelleri ile uyumludur. Yapmanız gereken sadece hesap oluşturmaktır.

Discord indir YAPILAN YORUMLAR