Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Driver Booster indir

Driver Booster İndir Sürücü Güncelleştirme 7.1.0

  • Ana Sayfa
  • Driver Booster İndir Sürücü Güncelleştirme 7.1.0

Driver Booster indir Sürücü (Driver) Güncelleme Programı

Driver Booster indir, bilgisayarınızdaki sürücülerin güncelliğini test eder. Eksik olan ya da güncelleştirilmemiş sürücülerini denetledikten sonra onları güncellemenizi sağlar. Driver Booster programı tüm sürücü güncelleştirme işlemlerini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirir.

Driver Booster indir

Driver Booster indir

Ayrıca, SlimDrivers indir sayfamızdan da sürücü güncelleştirme yazılımı indirip kullanabilirsiniz.

Sürücü Booster ile Nasıl Güncelleme Yapabilirim?

Programın ara yüzü ve kullanımı oldukça basittir. Öncelikle programı indirip sürücü test işlemini gerçekleştirin. Eksik ya da güncel olmayan sürücüler karşınıza liste halinde gelecektir. Listedeki sürücüleri sırası ile güncelleyebilir veya kurabilirsiniz. Bu işlemleri yapabilmek için internet bağlantınızın olması gerektiğini sakın unutmayın.

Sürücülerim Güncel Değilse Ne Olur?

Görüntü ve Ses : Bilgisayarınızda çözünürlük ve ses konusunda kalitesizlik gibi problemler yaşayabilirsiniz. Driver Booster sayesinde ses ve ekran kartı sürücülerinizi resmi web sitelerinizden otomatik olarak indirebileceksiniz.

İnternet : Bilgisayarınızın interneti gitse bile, Driver Booster kendi veritabanı dosyaları sayesinde en uygun olan ethernet kartını bularak yükleyecek ve sürücüyü güncelleştirecektir.

Otomatik Güncelleştirme : Programı indirip test ettiğinizde otomatik olarak eksik olan sürücüleri bulup kurabilir veya güncelleştirme yapabilir. Karşınıza sıralı liste geldiğinde tek tek güncelleştirmek ya da kurmak zorunda değilsiniz, toplu güncelleştir butonu sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ama biz Türkler, sırayla ve işini sağlama alarak yapmayı tercih ederiz 🙂

Bu program ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Görüşleriniz hem bizim hem de sayfamıza gelecek diğer ziyaretçiler için çok önemlidir.

Ayrıca, işin uzmanından bu programın kurulum ve çalıştırma aşamalarını izleyebilirsiniz.

Not: telif konusunda bir problem olursa, bize bildirmeniz durumunda 3 iş günü içinde videoyu sayfamızdan sileceğiz.