Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Epic Pen indir

Epic Pen İndir – Akıllı Tahta Çizim Programı

  • Ana Sayfa
  • Epic Pen İndir – Akıllı Tahta Çizim Programı

Epic Pen İndir

Epic pen indir programı sayesinde birçok çizim işleminizi rahatlıkla yapabilmeniz mümkün olacaktır. Epic pen uygulaması sayesinde; Windows üzerinden hem çizim yapabilir hem de boyama yapabilirsiniz. Bilgisayarınızın kurulum aşamasında indirebileceğiniz ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulama, herkes tarafından çok sevilmektedir. Epic pen uygulamasını kullanırken yeniden bir sayfa açmanıza da gerek yoktur.

Epic pen uygulamasını kullanırken, bilgisayarınızda zaten açık olan herhangi bir programın, açık olan bir dokümanınızın ya da masaüstünde yer almakta olan ve ilgi çekmesini istediğiniz bir nesnenin üzerinde boyama ya da çizim gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızda göstermek ya da vurgulamak istediğiniz her şey kendini daha rahat bir şekilde belli edecektir.

Epic Pen indir

Epic Pen

Epic Pen indir Hakkında Yorumlar

Epic pen uygulamasını kullanırken istediğiniz tonda kalemleri ya da fosforlu kalemleri kullanmanız mümkün olacaktır. Birçok alternatifi içerisinde bulunduran bu uygulama sayesinde beğenmediğiniz herhangi bir yer olduğunda da silgi yardımıyla silmeniz ya da değiştirerek farklı bir çizim yapmanız mümkün olacaktır.

Ayrıca, procreate indir sayesinde IOS cihazınızda çizim yapabilirsiniz.

Epic pen hakkında yorumlar da sitenin kolay çalıştığı ve bilgisayara indirildikten sonra herhangi bir sorun çıkarmadığı yönünde olmuştur. Bilindiği üzere, birçok çizim uygulaması bilgisayara çeşitli virüsler getirerek bilgisayarınızın kolay yaşlanmasını ve hatta bozulmasına neden olmaktadır. Epic pen uygulaması tüm bu sitelerin aksine oldukça güvenilir ve bütün bilgisayar sürümlerine de rahatlıkla uyum sağlayabilen bir çizim programıdır.

Epic Pen İndir – Akıllı Tahta Çizim Programı YAPILAN YORUMLAR