Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ETS 2 indir

ETS 2 İndir – Euro Truck Simulator indir ve oyna

  • Ana Sayfa
  • ETS 2 İndir – Euro Truck Simulator indir ve oyna

ETS 2 İndir

ETS 2 indir son dönemlerde araması oldukça sık bir şekilde gerçekleştirilen aramalar arasında yer almaktadır. Euro Truck Simulator 2 oyuncularına oldukça keyif veren ve farklı deneyimler yaşatan bir oyun olarak bilinmektedir. Oyun 2008’de ortaya konulmuş olan Euro Truck Simulator’ın devamı niteliğindedir.

ETS 2 indir

ETS 2

Araç simülasyon oyunu olarak dikkat çekmesi ile birlikte birçok geliştirme paketleri de mevcuttur. Oyunun genel amacı çeşitli noktalardan kargolar alarak başka bir noktaya araç ile taşımaktır. Oyuncular çeşitli kamyonları kullanarak bu teslimatı kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilmektedir. Oyuncu oyun içerisinde ilerledikçe ve geliştikçe çeşitli kamyonları satın alabilir, araçlarda geliştirme yapabilir, depo satın alabilir ve çalıştırılmak üzere işçi kiralayabilmektedir.

Oyuncular başarılı bir şekilde teslimatları herhangi bir aksaklık olmadan yerine getirdikçe gelişmek mümkün olmaktadır. Kişi araçları kendisi bizzat kullanarak da kısa bir süre içerisinde ücret kazanabilmektedir. Kiralanmış olan şoföre maaş ödemesi yapmak genel olarak bireyin kazancı düşüren bir nitelik olarak göze çarpmaktadır.

Euro Truck Simulator 2 İndirme Seçenekleri ve Sistem Gereksinimleri

ETS 2 indir ile birlikte birçok kişi araç simülasyonu içerisine dâhil olabilmektedir. Başarılı bir alt yapıya sahip olan oyunu indirebilmek için de çeşitli seçenekler mevcuttur. Oyunu birçok internet sitesinden edinebileceğiniz gibi dünyaca ünlü oyun pazarı ve platformu Steam üzerinden de kısa bir süre içerisinde edinebilirsiniz. Euro Truck Simulator 2 oynayabilmek için ise bilgisayarların belirli nitelikleri taşıması gerekmektedir. Oyunun istediği sistem gereksinimleri ise şu şekildedir:

  • İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / 7 / 8
  • İşlemci: Dual Core CPU 2.4 GHz
  • Bellek: 2 GB Ram
  • Boş Alan: 4 GB HDD Kullanılabilir Alan
  • DirectX Sürümü: 10

 

ETS 2 İndir – Euro Truck Simulator indir ve oyna YAPILAN YORUMLAR