Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Fall Guys ücretsiz indir

Fall Guys Ücretsiz İndir – Oyun PC Türkçe

  • Ana Sayfa
  • Fall Guys Ücretsiz İndir – Oyun PC Türkçe

Fall Guys Ücretsiz İndir

Fall Guys ücretsiz indir oyunu sayesinde, keyifli bir şekilde vakit geçirmeniz mümkündür. Fall Guys, her yaş grubundan kullanıcının oynadığı oldukça eğlenceli bir oyundur. Bu oyun, gün içerisinde keyifli vakit geçirmenize de yardımcı olacaktır. Fall guys oyununu oynarken 5 farklı aşamadan geçmeniz gerekecektir. Oyunun temel amacı ise; hayatta kalma üzerine tasarlanmıştır. 4 Ağustos 2020 tarihinde ortaya çıkan bu oyunu oynayabilmek için; bir miktar para ödemeniz gerekmektedir.

Diğer oyunlara göre oldukça makul bir ücrete sahip olan Fall Guys oyununu 38 TL’ye Steam sayesinde alabilirsiniz. Oyunda birinci olmak için ise; bütün aşamalardan başarıyla geçmeniz ve rakiplerinizi elemeniz gerekmektedir. Oyuna giriş yaptığınız zaman, sizi bir lobiye yönlendireceklerdir. Her lobi içerisinde toplamda 60 kişi bulunmaktadır. Siz de 60 kişi oyununuzu oynayarak, size sunulan 5 aşamadan da geçmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda Nulls Brawl indir oyunu ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Fall Guys ücretsiz indir

Fall Guys ücretsiz

Fall Guys Ücretsiz İndir Hakkında Yorumlar

Fall guys ücretsiz oyunu son zamanlarda en çok rağbet gören ve en sık indirilen oyun uygulamaları arasında yer almaktadır. Bu nedenle de Fall Guys ücretsiz hakkında yorumlar da kullanıcılar tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Bu oyun hakkında yapılan yorumların büyük bir kısmı olumlu yöndedir. Oyun içerisinde herhangi bir hile yapılma durumu söz konusu olmadığı için de oldukça heyecanlı oyunlara imza atabilir ve gün içerisinde vakit geçirebilirsiniz.

Oynadıktan sonra oyunla ilgili görüşleriniz olursa aşağıdaki yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Fall Guys Ücretsiz İndir – Oyun PC Türkçe YAPILAN YORUMLAR

  • NECO
    3 sene önce

    güzel oyun indirdim çok teşekkürler