Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Filezilla indir

Filezilla indir – Ücretsiz FTP Programı indir

  • Ana Sayfa
  • Filezilla indir – Ücretsiz FTP Programı indir

Filezilla indir

Filezilla indir genel olarak FTP aracı kullanmak isteyen kişiler tarafından yapılan arama olarak göze çarpmaktadır. Sunucu yani host ile bilgisayar arasında dosya aktarımını sağlayan bir yazılım türü olarak bilinmektedir. Filezilla sayesinde kullanıcılar bir aygıttan diğerine aktarım yapabilmek için en uygun yollardan birini edinmiş olmaktadır. Yapılan çalışmaların hiçbir şekilde veri kaybına uğramaması uygulama ile mümkündür. Kısa bir süre içerisinde aktarım sağlanmasının yanı sıra kaliteli ara yüzleri ve alt yapısı ile birlikte de kolay kullanım hizmeti sunmaktadır.
Filezilla indir

Web site sahiplerinin olmazsa olmaz programlardan bir tanesidir. Filezilla Türkiye içerisinde en çok tercih edilen FTP bağlantı programı olarak bilinmektedir. Hızın web site sahipleri için ne kadar önemli olduğunun farkında olan Filezilla rakiplerine göre oldukça hızlı bir kullanımı kullanıcılarına sunmaktadır. Kolay aktarım yapılabilmesi adına da sıklıkla tercih edildiği gözlemlenmiştir.

Filezilla indirme ve Kurulum

Filezilla indir genel olarak çok tercih edilmesinin yanı sıra birçok kişi tarafından da merak edilen bir durumdur. FTP programını edinmek isteyen kullanıcılar nasıl indirileceğine ve kurulacağına dair çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Filezilla indirme ve kurulum ile ilgili bilgiler ise şu şekilde verilmiştir:

  • Program için ilk olarak kullanıcının FTP bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır ve FTP bilgileri host şirketi tarafından verilmektedir.
  • FTP bilgileri bilinmiyor ise gerekli şirketle görüşme sağlanarak bilgilerin elde edilmesi gerekmektedir.
  • FTP server, FTP Kullanıcı Adı, FTP şifresi muhakkak bilinmesi gereken bilgilerden birkaç tanesidir.
  • Güvenlik açısından kişilerin programı direkt olarak kendi resmi sitesinden indirmesi gerekmektedir.
  • ‘’Quick download links’’ ile birlikte indirme linklerine ulaşmak mümkündür. Alt kısımda yer alan yeşil butona tıklandığında da indirme hemen başlamaktadır.
  • Kurulum aşamasına gelindiğinde ise komutları takip ederek gerçekleşmektedir.
  • Türkçe kurulum imkânı ile birlikte kişiler herhangi bir zorluk çekmeden kurulumu yapabilmektedir.

Eğer siz de bir Filezilla kullanıcı iseniz, program hakkındaki tecrübelerinizi ve eğer varsa yaşadığınız problemleri aşağıdaki yorum bölümünden yazabilirsiniz. İndirme linkimiz daima günceldir. Çok yakında sizler için Filezilla’nın nasıl kullanıldığı ile ilgili açıklayıcı bir içerik daha yayınlayacağız. İyi yazılımlar 🙂

Filezilla indir – Ücretsiz FTP Programı indir YAPILAN YORUMLAR