Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
game booster2

Game Booster indir

Game Booster (iOBİT) oyuncular için bilgisayarları yüksek performansta çalıştırmak için geliştirilmiş bir yazılımdır.

Oyuncuların oyun performansı verimini arttırma konusunda yardımcı olan hızlandırma yazılımı Game Booster, hem bilgisayar hemde oyun hızlandırma işlemlerini gerçekleştirerek sistem analizi yapmanıza ve sistem istatistiklerini de görüntüleme konusunda kullanıcılara yardımcı olmaktadır.
Oyunlarda bilgisayarınızın performansını ve sistem kaynaklarının daha iyi optimize edilmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiş bu yazılım oyun esnasında arka planda çalışan uygulamaları optimize etmektedir.

Oyun esnasında birden fazla çalışan hizmetler, uygulamalar ve diğer bileşenler bilgisayarınzıı kasacaktır. Game Booster yazılımı bilgisayarınızın kasmaması için arka plan uygulamalarını deaktif eder ve olası çökme / kasma gibi sorunların ortaya gelmemesi için gerekli işlemleri uygulamaktadır. Game Booster yazılımında birleştirici özellik sayesinde oyunun sabit disk üzrinde kurulu olduğu dizini birleştirebilirsiniz. Böylelikle verilere daha hızlı ulaşmanıza olanak sağlayacaktır.

Anakartın, ekran kartının sıcaklık bilgilerini sunarak mevcut fan hızını da göstemrektedir. Bilgisayarınıza ince ayar yapan Game Booster ile güncel olmayan sürücüleri de güncelleyebilirsiniz.