Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
sketchup2

Google SketchUp indir

Google SketchUp, Dünya devi Google tarafından geliştirilmiş ‘3B modelleme’ programıdır. Ücretsiz olan Google SketchUp, mühendisler, oyun geliştiricileri, film yapımcıları ve 3B modelleme işleri ile uğraşan insanlar için oldukça ideal bir programdır.

Kolay öğrenilebilir yapısı ile 3b/3D modelleme işlerinizi yapabileceğiniz bu program ile hayalinizde ki tüm tasarımları faaliyete geçirebilirsiniz. Örneğin; hayalinizde bir ev, araba ya da aklınıza gelebilecek hangi fikir varsa bunları bilgisayar ekranına dökebilirsiniz. Detay ekleme özelliği ile Gogle SketchUp birçok 3D boyutlu modelleme programlarından daha da üst düzeydedir. Yaptığınız çalışmaları yazıcıdan çıkartabilir ya da mail gönderebilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan bu program, bilgisayarda çizim konusunda meraklı ve yetenekli insanlar için ideal 3B/3D modelleme programıdır.

Google’in servisleri Google 3D Warehouse ve Google Earth ile uyumlu çalışan Google SketchUP programı ile giydirilmiş modeller yapabilir ve fotoğraflarınızı alabilirsiniz.