Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Handbrake indir

Handbrake indir – DVD/Blu-Ray – Video Dönüştürücü

  • Ana Sayfa
  • Handbrake indir – DVD/Blu-Ray – Video Dönüştürücü

Handbrake İndir

Handbrake indir uygulaması sayesinde videolarınızı daha kolay düzenlemeniz mümkün olacaktır. Örneğin flash belleğinize ya da youtube gibi sitelere video yükleme işlemi yaparken çekmiş olduğunuz videoların boyutlarından dolayı bazı sıkıntılarla karşı karşıya gelmeniz mümkündür. Handbrake programı ise; bu noktada size fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Çekmiş olduğunuz videoya girerek, boyutunu kolaylıkla küçültebilir ve kullanabileceğiniz şekle getirebilirsiniz. Handbrake uygulaması üzerinden herhangi bir videonuzu küçülttüğünüz zaman, görüntü ya da ses kalitesinde herhangi bir değişim olmayacaktır. Videonuzu ilk çektiğiniz kalitede kullanmaya devam edebilir ve istediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda videonuzun içeriğiyle ilgili değişiklikler yapmanız da mümkündür. Bu değişiklikler tamamen sizin hayal gücünüze ve yaratıcılığınıza bağlı olacaktır.

Handbrake indir

Handbrake

Handbrake sitesi kullanımı da oldukça kolay ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Bu nedenle uygulamayı kullanmayı bilmeseniz bile, site ile ilgili herhangi bir problem yaşamaz ve kolaylıkla kullanım şartlarına hâkim hale gelirsiniz.

Handbrake indir Hakkında Yorumlar

Handbrake işlemi tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştiği için; video küçültme işlemi yapacak kullanıcıların büyük bir çoğunluğu Handbrake kullanmaktadır. Siteyi indirdikten sonra; kolaylıkla kurma işleminizi de gerçekleştirebilir ve programınızı açabilirsiniz. Daha sonra ise; videonuzun içerikleriyle kendi istediğinize göre oynamalar yapabilirsiniz.

Handbrake hakkında yorumlar da kullanıcıların site hakkındaki memnuniyetini belirten yöndedir. Bu nedenle Handbrake sitesine üye olurken de herhangi bir tereddüt yaşamanıza kesinlikle gerek yoktur.

Handbrake indir – DVD/Blu-Ray – Video Dönüştürücü YAPILAN YORUMLAR