Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
47983

HTC Sync Manager indir 3.1.88.2

  • Ana Sayfa
  • HTC Sync Manager indir 3.1.88.2

HTC Sync Manager – HTC PC Suite

HTC Sync Manager, bütün medyalarınızı HTC telefonunuzla bilgisayarınızdan senkronize etmeyi kolaylaştıran, bilgisayarınız için ücretsiz bir uygulamadır. Ayrı olarak bütün kişilerinizi, takvim etkinliklerini, yer imlerinizi ve belgelerinizi de senkronize edebilirsiniz. Senkronize edildiğinde, bilgisayarınızdaki HTC Sync Manager ile basitçe yönetebilir ve organize edebilirsiniz. Her şey güvenle yedeklenir ve telefonunuza güncellenmeye Amade olur.

Fotoğraflarınızı ve şahsi videolarınızı albümler halinde düzenleyin. Fotoğrafları kolaylıkla kırpın veya döndürün. Veya bütün müziklerinizin keyfini Biricik bir yerde çıkarın. Çalma listeleri oluşturun. ITunes veya Windows Media Player müzik kitaplığını ve çalma listesini içe aktarın. Hepsi telefonunuza basitçe senkronize edilebilir.

HTC Sync Manager şahsi bilgilerinizi bilgisayarınızla telefonunuz arasında senkronize etmenizi sağlar. Otomatik senkronizasyon ile bir Defa ayarlayın ve bağlandığında her vakit bilgisayarınızla telefonunuz arasında Kılavuz, takvim ve hem de internet sayfa tarayıcı yer imlerini senkronize edebilirsiniz.

HTC Sync Manager, iTunes yedekleme dosyalarını HTC telefonunuza Arka yüklemeyi nihayet aşama kolaylaştırır. Birkaç kolay adımda, HTC Sync Manager aracılığıyla iPhone kişilerinizi, Takvim, SMS, fotoğraflar, videolar, duvar kağıdı ve yer imlerini Yepyeni HTC telefonunuza taşıyabilirsiniz.