Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
ImgBurn İndir

ImgBurn İndir

ImgBurn İndir

Bilgisayar kullanan kişilerin dosyaları arasında yer alması gereken popüler uygulamalardan bir tanesidir. Bu program CD/DVD ve daha birçok aracın da yazma uygulaması görevini görmektedir. Yazma uygulaması bilgisayarlarda büyük miktarda kullanılmak istenen verinin kolay ve pratik bir biçimde kaydetmesini sağlar.

ImgBurn desteklediği birçok mod sayesinde etkili bir biçimde dosya yazılımı sağlamaktadır. Seçilen hız veya dosyayla alakalı birbirine orantılı bir süreç izlenmesi gerekir. Aksi takdirde elde edinilmek sonucun yanı sıra istenilmeyen durumlar ortaya çıkabilmektedir.

İndirmek istediğiniz ya da büyük bir doya olarak bilgisayarınız da yer alan dosyaları kaliteli bir biçimde aktarır. Önceleri birçok insanın kafasında karışık bir yazılım olduğu gibi düşünülse de kolay ve pratik ara yüzü sistemi sayesinde oldukça rahat bir kullanım sağlamaktadır.

ImgBurn İndir

ImgBurn, kurulduğu andan itibaren Discovery özelliğini de içermektedir. Bu özellik sayesinde disk sürücüsünde hızlı ve pratik çalışan uygulamayı tespit etmektedir. Diskin okunabilir olup olmadığını içerdiği yazılım sistemi sayesine kontrol eder ve gerektiği zaman dilimlerinde uyarı gönderir.

Eşleşme işlemi gerçekleşmediğinde bilgisayarda yer alan programlar arasında inceleme yapar. Daha sonra bu incelemeler doğrultusunda yer alan dosya kadar eşleşir ya da uyarı yoluyla bildirim göndererek tekrar denemenizi ister. Bunların yanı sıra dosyada yanma gibi bir durum ile karşılaştığınız da yanlış bir disk kullandığınızı göstermektedir. ImgBurn indir seçeneği ile bu kolay ve pratik yazım uygulamasını indirmek için şu sırayı takip edebilirsiniz;

  • Öncelikle arama kısmına uygulamanın ismini yazın.
  • Ardından karşınıza çıkan web sitesine girerek indirme işlemi öncesinde bir araştırma gerçekleştirin.
  • Ardından belirtilen yollar doğrultusunda ilerleyerek indirme işlemini başlatın.
  • İndirdiğiniz uygulamanın kurulum işlemini doğru ve etkin içimde tamamlayın.

ImgBurn Nasıl Kullanılır?

Birçok kullanıcı tarafından tam not alan bu uygulama sağlam alt yapısı ve yazılım desteği ile beraber kaliteli bir hizmet sunmaktadır. ImgBurn nasıl kullanılır? Sorusunun cevabı şu yöntemler doğrultusunda bulabilirsiniz;

  • Öncelikle görüntüyü disk alanına yazmanız gerekir.
  • Ardından bir disk görüntüsü oluşturmalısınız.
  • Elde ettiğiniz dosyaları bilgisayar da disk alanına yazmalısınız.
  • Klasörlerden resim oluşturmanız gerekir.
  • Ardından disk sağlayıcısını temizleyin.

 

 

ImgBurn İndir YAPILAN YORUMLAR