Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
IObit Uninstaller ikon

IObit Uninstaller indir Full 9.2.0

  • Ana Sayfa
  • IObit Uninstaller indir Full 9.2.0

IObit Uninstaller full indir Tayarıcı Toolbar/Eklentisi ve Toplu Program Kaldırma

IObit Uninstaller, bilgisayarınızdaki istenmeyen program ve klasörleri kaldırmanıza Muavin olan ücretsiz ve Türkçe lisan desteği olan bir programdır. Kurulum gerektirmeyen programla dilerseniz programları toplu olarak da kaldırabilirsiniz. Kaldırma işleminden Evvel sistem Arka yükleme noktası oluşturan program Ayrı olarak kaldıralamayan sıkıntılı programlar için “zorla kaldır” seçeneği vardır.

Özellikler
IObit Uninstaller sadece kurulu programları kaldırmıyor, Ayrı olarak popüler internet sayfa tarayıcınızdaki (IE, Chrome, Firefox ve Opera) eklentileri de basitçe kaldırmanızı sağlıyor. IObit Uninstaller güvenli Veyahut güvenli olmayan eklentileri derecelendirir, böylelikle güvenilir olmadığınız eklentileri belirleyebilirsiniz.

anne sayfası değiştirilmiş tarayıcılar da eklentiler gibi can sıkıcı bir vaziyet. IObit Uninstaller ile artık Biricik tuşla tarayıcınızın anne sayfasını ve geçerli varsayılan arama moturunu Google ve Google.com.tr’ye dönüştürebilirsiniz.

IObit Uninstaller Yepyeni versiyonuyla yüklü programları kaldırmanını yanında bu programlardan artakalan dosya ve kayıt girdilerini de tarayarak tamamiyle temizler.

Arka dönüşümsüz dosya silme (öğütme) aracı ve Yepyeni kullanıcı arayüzü.