Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Excel 2010

Excel 2010 indir – Dijital Tablo Uygulaması

  • Ana Sayfa
  • Excel 2010 indir – Dijital Tablo Uygulaması

Excel 2010 indir, Microsoft tarafından üretilmektedir. Elektronik tablo paylaşımı ile bilgi paylaşma, yönetme ve analiz yapma imkanlarını sunmanın en ideal yolu olarak görülmektedir. Microsoft Excel bu sürümde kullanıcılarına daha sağlıklı bir ara yüz, kullanılabilirlik, pano gibi seçenekler sunma erişimini sağlamaktadır. Öğrenilmesi ve kullanması oldukça kolay olan Excel 2010, daha önce kullanmamış ve bilgiye sahip olmayan insanlar tarafından biraz gerginlik yaratmaktadır. Kullanıcısı olduktan sonra insanlar oldukça keyifli ve hiç yorulmadan işlerini burada tamamlayabilmektedir.

Excel 2010 İndir

Mobil sürümleri de bulunan Excel ile kullanıcılar, bilgisayar olmadan da işlerini ve e-tablolarını buradan hazırlayabilmektedir. Microsoft Office 2010 içerisinde Excel dışında Word, PowerPoint gibi sayısız seçenekleri barındıran ve iş, okul, güncel yaşam ile ilgili çalışmalarını düzenleyebilecekleri sayısız birçok seçenek sunmaktadır.

Excel 2010

Excel 2010

Excel 2010 Avantajları ve Dezavantajları

Excel 2010 indir, avantajları ve dezavantajları şu şekilde bilinmektedir. Avantajları; Daha iyi kullanılabilirlik imkânı sunma, yeni grafikler, kolay paylaşım ve grup çalışmaları imkanı sunmaktadır. Önceki sürümlerine kıyasla iyi geliştirmelere ve düzenlemelere sahip olmaktadır. Kullanıcıları tarafından hızla fark edilebilen bu iyileştirmeler olumlu yorum almaktadır.

Bu programın dezavantajı olarak söylenebilecek tek şey, yeni başlayanlar için zor olarak görülmesi olmaktadır. Yukarıda da belirtildiği gibi bir süre sonra oldukça kolay ve zaman performans ilişkisinde tam not verildiği söylenmektedir. Her kullanıcının kolay kullanılabilir olması sayesinde bu programın günlük rutinlerinde yer aldığı bilinmektedir.

Excel 2010 indir – Dijital Tablo Uygulaması YAPILAN YORUMLAR