Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
LibreOffice İndir

LibreOffice İndir

LibreOffice İndir

Libre Office güçlü araçları ve temiz ara yüzü ile yaratıcılık seviyesini üst noktalara taşıyabileceği gibi çalışmalarınızda size daha iyi yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Libre Office oldukça güçlü bir ofis takımı olarak dikkat çekmektedir. İşlerinizi düzenlerken fazlasıyla faydasını görebileceğiniz bu ürün ile çalışma hızınız da oldukça artacaktır. İçeriğinde bulundurduğu birçok alt yazılımlar sayesinde işletme sahipleri ve firma yöneticileri için harika bir çalışma ortamı yaratmaktadır. LibreOffice indir için yapılan aramalar sonucunda birçok geçerli sebep bulunmaktadır. Ortaya çıkartılmış olan bu çalışmaları ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Impress – Sunum Dosyaları
  • Calc – hesap tabloları uygulaması
  • Draw – çizim ve akış şemasına dair uygulamalar
  • Base – veri tabanı ve veri tabanı ön uçlarını düzenleme programları

Verilen alt uygulamalar sayesinde işlerin ekstra kolaylaşacak olmasıyla birlikte üzerinize düşen iş miktarı da azalacaktır.

LibreOffice İndir

LibreOffice Avantajları

İş hayatınızda yer alan birçok zorluğu daha kolay bir şekilde ortadan kaldırmak ve daha kolay şekillerde işlerinizi yürütmenize yardımcı olacak LibreOffice içeriğindeki ürünler sayesinde birçok avantaja da ev sahipliği yapmaktadır.

  • Açık Kaynak Seçenekleri: Yazılımı istediğiniz kadar kopyalayabilir, üzerindeki değişiklik yapabilir ve paylaşabilirsiniz.
  • Gelişmiş Dil Desteği: Office uygulamasının ara yüzünde toplamda 40’tan fazla dil seçeneği vardır. Çalışmak istediğiniz dili seçerek işlerinizi daha kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Uluslararası işletmeler için çok uygun bir Office yazılım programıdır.
  • Lisans Ücreti: Libre Office kullanmak isteyen herkesin ücretsiz bir şekilde faydalanabileceğini belirtmekte fayda var. Diğer birçok ofis uygulamalarının bazı bölümleri ücretsiz olarak yer alırken Libre Office içerisinde her türlü imkândan ücretsiz olarak faydalanmak mümkündür.
  • Çekirdeklik: Ofis programlarının genel olarak kullanıcılarına yaşattığı sorunlar arasında tek bir dosyada değişiklik yapıldığında bundan bütün dosyaların ve eklentilerin etkilenmesidir. Libre Office kullanıcılarına sunduğu bu fırsat ile her dosya veya eklenti için ayrı ayrı değişiklik yapabilme imkânı sağlamaktadır.
  • Sahiplik: Yalnızca bir kullanıcı olarak şirketin size sunduğu imkânların sınırları içerisinde yer almak zorunda değilsiniz. Libre Office topluluğuna katılarak kullanmakta olduğunuz programı değiştirme ve geliştirme hakkına da sahipsiniz.

Libre Office Ücretsiz İndir

Bir önceki sürümlerine göre üzerine oldukça olumlu eklentiler yapan Libre Office indirilme kolaylığı ile de kullanıcılarını memnun etmektedir. İndirilirken ufak tefek birkaç sorun yaşansa da o sorunlar kolaylıkla ortadan kaldırılmaktadır. Libre Office kullanmak isteyen hiç kimse herhangi bir ücret zorunda değildir. Tamamen ücretsiz bir indirme imkânına sahip olduğunuz bu ofis uygulaması açıldıktan sonra içerisine yapılan yüklemeler dolayısıyla bir süre sonra yavaşlamaya başlamaktadır. Genel olarak kullanım açısından birçok kullanıcının memnun olduğu Libre Office, her türlü işletim sistemi için uyumludur. Windows, Linux, macOS gibi farklı işletim sistemleri içerisinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

LibreOffice İndir YAPILAN YORUMLAR